تاریخ: ۱۹:۴۷ :: ۱۳۹۴/۰۵/۲۶
نام نویسنده: sobhan

به گزارش مازند اسپرت ، در آغاز هفته نخست این رقابتها تیم تازه وارد خونه به خونه بابل در ورزشگاه شهدای هفت تیربابل میزبان تیم مدعی فجرشهیدسپاسی شیراز بود و با ارائه نمایشی دور از انتظار وضعیف نتیجه بازی را دو بر صفر به میهمان خود واگذار کرد. تیم خونه به خونه مازندران در این […]

khoonehبه گزارش مازند اسپرت ، در آغاز هفته نخست این رقابتها تیم تازه وارد خونه به خونه بابل در ورزشگاه شهدای هفت تیربابل میزبان تیم مدعی فجرشهیدسپاسی شیراز بود و با ارائه نمایشی دور از انتظار وضعیف نتیجه بازی را دو بر صفر به میهمان خود واگذار کرد.

تیم خونه به خونه مازندران در این دیدار که از حمایت تماشاچیان خودی نیز برخوردار بود، دو نیمه کاملا متفاوت داشت ودر عین حال با وجود تدارک چند موقعیت نصفه ونیمه نتوانست در نخستین حضورش در لیگ دسته یک در هفته اول با اکبرمیثاقیان صاحب امتیاز شود.

 

در ادامه حواشی دیدار خونه به خونه مازندران و فجر سپاسی شیراز  را میخوانیم :

*** تیم خونه به خونه بابل در خانه خود ساعت ۱۷:۳۰ به مصاف تیم فجرسپاسی رفت.
***مسئولین تیم خونه به خونه که کمتر از یک ماه امتیاز لیگ دسته اول را خریداری کرده اند تا یک ساعت قبل از بازی در حال آماده سازی ورزشگاه ۷ تیر شهرستان بابل بودند.

*** در ادامه کارگران ورزشگاه تا ساعت ۱۵:۳۰ در حال نصب صندلی های این ورزشگاه بودند.

*** رییس اداره ورزش و جوانان بابل ساعت ۱۴ برای بازدید از روند آماده سازی وارد ورزشگاه شد.

***در گوشه ای از ورزشگاه بنرهایی جهت خیر مقدم به استاندار محترم آقای فلاح،امام جمعه محترم شهرستان بابل حاج آقای روحانی،مدیر کل اداره ورزش و جوانان استان جناب آقای حبیب حسین زادگان،فرماندار محترم شهرستان بابل،شهردار،اعضای شورای شهر شهرستان بابل و مسئولین باشگاه فجرسپاسی نصب بود.

*** نکته قابل توجه اینکه بجز شهردار شهرستان بابل و برخی از اعضای شورای شهر شهرستان بابل هیچ یک از مسئولین نامبرده برای تماشای این دیدار در ورزشگاه حضور نیافتند.

*** بنری هم در ضلع شمال غربی ورزشگاه از طرف جمعی از پیشکسوتان فوتبال شهرستان بابل در خصوص تقدیر و تشکر از شهردار و اعضای شورای شهر شهرستان بابل بدلیل بازسازی ورزشگاه هفتم تیر این شهرستان جهت برگزاری بازی های لیگ دسته اول این ورزشگاه نصب بود.

*** درب ورود و خروج ورزشگاه ساعت ۱۴:۴۵ بسته و ساعت ۱۵:۳۰ همزمان با آغاز بلیط فروشی برای ورود تمشاگران به ورزشگاه باز شد.

*** ساعت ۱۶:۱۰ بازیکنان و کادرفنی باشگاه خونه به خونه وارد ورزشگاه شده و هردو تیم ساعت ۱۶:۴۰وارد زمین شدند تا به گرم کردن بپردازند.

*** در اواسط بازی شهردار و اعضای شورای شهر وارد ورزشگاه شدند.
***حضور سهراب انتظاری بازیکن اسبق باشگاه پرسپولیس تهران و سعید بسطامی در جایگاه قابل توجه بود.
*** لازم به ذکر است یکی دیگر از نکته های این بازی حضور اسطوره فوتبال شهرستان بابل آقای پیروز جغتاپور دروازه بان اسبق تیم ملی فوتبال ایران و باشگاه استقلال تهران بوده است.
*** ومهترین نکته ای که به چشم تمامی حاضرین در ورزشگاه میخورد دریافت ۲ گل تیم خونه به خونه از عمق خط دفاعی بوده است.

*** کوتاه کردن چمن ورزشگاه ۷ تیر در ساعت ۱۶:۱۵یکی از نکات حاشیه ای این دیدار بوده است.
*** روشن بودن ۳ چراغ  از پرژاکتورهای ورزشگاه در نوع خود جالب بود.
***تماشاگران در دقایقی با شعار حسن زاده قهرمان،مالک باشگاه خونه به خونه را مورد تشویق قرار دادند.
*** در حالی که گوینده ورزشگاه در حال اعلام کردن اسامی بازیکنان تیم خونه به خونه بود تماشاگران با سر دادن شعار به تشویق بازیکنان پرداختند.
*** هنگامی که اکبر میثاقیان وارد زمین شد بشدت مورد تشویق هواداران قرار گرفت.
***  گرم بودن اتاق خبرنگاران و عدم پذیرایی ( دریغ از حتی یک باطری آب معدنی ) هم در نوع خودش جالب بود.

***  بعد از تلف کردن وقت توسط بازیکنان فجرسپاسی،پرتاب کردن باطری های آب معدنی  از طرف تماشاگران به داخل زمین بوده است که با خواهش اکبر میثاقیان این کار خاتمه یافت.

اسامی بازیکنان تیم خونه به خونه بابل:
سیروس سنگچولی،هادی شکوری، وحید عسگری، احمد موسوی، امین عباسی، علی حقدوست، وحید علی آبادی، محمد حسین پور، هادی خیری، میلاد جهانی، روح اله باقری، سرمربی: اکبر میثاقیان
اسامی بازیکنان تیم فجر سپاسی شیراز:
محمدصالح خلیل آزاد،رامتین سلیمان زاده،وفا هخامنش، فرهاد سالاری پور، سروش سعیدی، مسعود ریگی، ایمان با صفا، ابراهیم صالحی، صادق صادقی بابا احمدی، مهدی چاه کوتازاده، علی مصی نژاد، سرمربی: علی اصغر کلانتری

اسامی داوران:
داور وسط:غلامرضا جباری، کمک۱: هادی طوسی، کمک ۲: یعقوب سخندان، داور چهارم: مهدی اوجاقی

اخطار:
صادق صادقی بابااحمدی کارت زرد (دقیقه ۳۵)

گزارش بازی:

ساعت ۱۷:۳۰ بازی با سوت داور آغاز شد
*** در دقیقه ۵ بازی محمد حسین پور توپ ارسالی رااز سمت راست زمین با پای چپ به سمت دروازه شوت کرد که به تیر عمودی دروازه فجر برخورد کرد.
*** مهدی چاه کوتاه زاده توپ را طی یک ضربه ایستگاهی به سمت دروازه سنگچولی فرستاد که با دفع ناقص این دروازه بان و جای گیری بد دفاع ابراهیم صالحی توپ را وارد دروازه کرد.
*** دقیقه ۲۳ بازی ایمان باصفا بدلیل مصدومیت از زمین خارج و بجای آن احمد جعفری وارد زمین شد.
***شوت از راه دور دفاع فجرسپاسی با اختلاف اندک از کنار دروازه به بیرون رفت.
*** در دقیقه ۳۳ بازی طی یک پاس در عمق که از بین مدافعین تیم خونه به خونه عبور کرد به ابرهیم صالحی رسید واین بازیکن با عبور از سنگچولی گل دوم تیم فجر را وارد دروازه کرد.
*** دقیقه ۳۷ بازی شوت مهدی چاه کوتازاده از کنار دروازه خونه به خونه به بیرون رفت، در ادامه دقیقه ۴۰ بازی احمد موسوی پس از عبور کردن از دو بازیکن تیم فجر سپاسی شوتی نه چندان جالب به سمت دروازه زد که با مهار دروازه بان این تیم همراه بود.و بازی در نیمه اول با ۲ دقیقه وقت اضافه به پایان رسید.
***در شروع نیمه دوم هادی خیری از زمین خارج و علیرضا عظیمی بجای آن وارد زمین شد
***در ادامه وقت تلف کردن توسط بازیکن فجر سپاسی صادق صادقی بوده که با اعتراض هواداران همراه بوده است.
***دردقیقه ۵۸ بازی منصور تنهایی بعنوان بازیکن جانشین بجای وحید علی آبادی وارد زمین شد
*** شوت میلاد جهانی از پشت محوطه ۱۸ در دقیقه ۶۱ بازی با فاصله اندک از بالای دروازه به بیرون رفت
***حمید مروی ازتیم خونه به خونه در دقیقه ۶۸ بجای محمد حسین پور وارد زمین شد
***ضربه سر روح اله باقری در دقیقه ۷۰ بازی به تیر دروازه برخورد کرد و بعد از آن محمدصالح خلیل آزاد توپ را دریافت کرد.
***مهدی کریمیان دقیقه ۷۰ بازی وارد زمین و صادق صادقی از زمین خارج شد.
***دقیقه ۸۶ داور بازی خطا مشکوک به پنالتی را خطای پشت محوطه جریمه اعلام کرد و در ادامه توپ برگشتی توسط منصور تنهایی بطور خیلی نزدیک از کنار دروازه به بیرون رفت.
*** آخرین تعویض تیم فجر سپاسی در دقیقه ۸۷ انجام شد که مهدی چاه کوتازاده از زمین بازی خارج و سید علیرضازندوی وارد زمین شد.

 

 

پاسخی بگذارید