تاریخ: ۱۳:۵۵ :: ۱۳۹۵/۱۰/۲۶
نام نویسنده: sobhan

  استقلال در روزی برابر میزبانش نفت تهران به پیروزی رسید که اکثر بازیکنان ترکیب ثابت این تیم را جوانان جویای نام و بی‌ادعا تشکیل داده بودند.     به گزارش مازنداسپرت ؛، سید حسین حسینی، سید مجید حسینی، سید محسن کریمی، بهنام برزای، امید نور افکن و فرشید اسماعیلی، ۶ بازیکن ترکیب ۱۱ نفره استقلال […]

 

استقلال در روزی برابر میزبانش نفت تهران به پیروزی رسید که اکثر بازیکنان ترکیب ثابت این تیم را جوانان جویای نام و بی‌ادعا تشکیل داده بودند.

 
 

به گزارش مازنداسپرت ؛، سید حسین حسینی، سید مجید حسینی، سید محسن کریمی، بهنام برزای، امید نور افکن و فرشید اسماعیلی، ۶ بازیکن ترکیب ۱۱ نفره استقلال مقابل نفت تهران بودند. جوانانی کم ادعا و ارزان، اما جویای نام و پر انگیزه. جوانانی که توسط با تجربه‌تر هایی مثل خسرو حیدری، پادوانی، امید ابراهیمی و کاوه رضایی در زمین راهبری شدند تا منصوریان تیم را تلفیق شده از جوانان و با تجربه‌ها راهی میدان کرده باشد.

منصوریان فصل را با تکیه بر بازیکنانی آغاز کرد که با هیاهوی زیاد جذب این تیم شدند و در قالب ستاره مورد توجه قرار گرفتند. هفته‌های متمادی تکیه بر این قبیل بازیکنان، برای آبی‌ها کارساز نشد تا سرمربی جوان استقلال با یک انقلاب در تفکرات خود مواجه شده و رویکرد خود را به سوی بازیکنانی متوجه نماید که عمدتا جوان، بی ادعا و با انگیزه هستند. اتفاق خوشایندی که استارت آن در اصفهان برای استقلال خورد.

آبی پوشان حالا نیم فصل دوم را با پیروزی آغاز کردند. پیروزی که می‌تواند برای هواداران این تیم امیدواری های زیادی به آینده ایجاد کند. منصوریان وقتی توانست استقلال را به ایده آل هواداران این تیم نزدیک کند که از ستاره سالاری پرهیز کرد و از فرمول اعتماد به بازیکنان جوان استفاده کرد. /مهر

پاسخی بگذارید