تاریخ: ۱۳:۲۸ :: ۱۳۹۵/۱۰/۲۶
نام نویسنده: sobhan

  هافبک پیشین تیم فوتبال استقلال درباره سانحه تصادفش در شیراز توضیحاتی ارائه کرد.   به گزارش مازنداسپرت ؛امیدرضا روانخواه در  درباره خبر سانحه رانندگی اش در شیراز، گفت: خدا را شکر سلامت هستم و آسیب چندانی ندیده ام. هرکس از آن جاده رد می شد فکر می کرد که اتفاق ناگواری برایم پیش آمده است. وی […]

 

هافبک پیشین تیم فوتبال استقلال درباره سانحه تصادفش در شیراز توضیحاتی ارائه کرد.

 

به گزارش مازنداسپرت ؛امیدرضا روانخواه در  درباره خبر سانحه رانندگی اش در شیراز، گفت: خدا را شکر سلامت هستم و آسیب چندانی ندیده ام. هرکس از آن جاده رد می شد فکر می کرد که اتفاق ناگواری برایم پیش آمده است.

وی ادامه داد: در مسیر فیروزآباد به شیراز بودم و سرعت زیادی هم نداشتم ولی به خاطر خرابی و ترمیم جاده، لاستیک عقب اتومبیلم به داخل چاله افتاد. همین مساله باعث واژگونی اتومبیلم شد اما توانستم سالم از ماشین بیرون بیایم و خدا را شکر اتفاق خاصی برایم نیفتاد.

روانخواه تاکید کرد: پس از تصادف هر کسی از آنجا رد می شد فکر می کرد سرنشینان داخل ماشین فوت کرده اند اما خوشبختانه خودم تنها بودم و اتفاق خاصی هم رخ نداد.

وی در پایان ضمن تشکر از کسانی که بعد از تصادف پیگیر سلامتی او بودند، گفت: از همه مردم عزیزی که پیگیر وضعیت من بودند تشکر می کنم زیرا بعد از سانحه مردم مداوم شرایطم را جویا شدند./مهر

پاسخی بگذارید