تاریخ: ۱۳:۲۶ :: ۱۳۹۵/۱۰/۲۶
نام نویسنده: sobhan

  طبق اعلام فدراسیون کشتی مربیان سازنده برتر سال فنی ۹۵-۹۴ بر اساس طرح رتبه بندی معرفی شدند.   به گزارش مازنداسپرت ؛ طبق اعلام فدراسیون کشتی در مجموع رده‌های سنی و در کشتی فرنگی، محمدعلی چمیانی از فارس، بهروز حضرتی پور از تهران و روح اله میکائیلی از قم  و در کشتی آزاد رسول دهقان […]

 

طبق اعلام فدراسیون کشتی مربیان سازنده برتر سال فنی ۹۵-۹۴ بر اساس طرح رتبه بندی معرفی شدند.

 

به گزارش مازنداسپرت ؛ طبق اعلام فدراسیون کشتی در مجموع رده‌های سنی و در کشتی فرنگی، محمدعلی چمیانی از فارس، بهروز حضرتی پور از تهران و روح اله میکائیلی از قم  و در کشتی آزاد رسول دهقان نژاد از تهران، حسین نقیبی از مازندران و ابراهیم خیراله زاده از تهران به ترتیب مربیان سازنده برتر اول تا سوم رشته های خود شدند.

به برترین مربیان (چمیانی و دهقان نژاد) به ترتیب اعزام به تورنمنت برون مرزی، ماهانه مبلغ دو میلیون تومان، حق السفره به مدت یکسال فنی، دیپلم و تندیس تعلق می گیرد.

همچنین نفرات دوم، اعزام به تورنمنت برون مرزی، ماهانه مبلغ یک و نیم میلیون تومان، حق السفره و دیپلم و نفرات سوم اعزام به تورنمنت برون مرزی، ماهانه مبلغ یک میلیون تومان، حق السفره و دیپلم دریافت می کنند.

در کشتی آزاد نیز اسماعیل پلوئی از تهران، اکبر فلاح از تهران و رسول دهقان نژاد از تهران و در کشتی فرنگی نیز بهروز حضرتی پور از تهران، روح اله میکائیلی از قم و محمدعلی چمیانی از فارس به ترتیب به عنوان مربی سازنده برتر رده های سنی بزرگسالان، جوانان و همچنین «نوجوانان و نونهالان» انتخاب شدند.

ضمن اینکه در کشتی پهلوانی، عزیز واگذاری از مازندران، در کشتی ساحلی منصور مهاجری از زنجان، در آلیش مردان مهدی عودباشی از کرمانشاه، در گراپلینگ مردان امیرعباس نوری از مازندران، در آلیش زنان مریم السادات قدمگاهی از تهران و گراپلینگ زنان اکرم عبدالملکی از کرمانشاه اول شدند و ماهانه مبلغ یک میلیون تومان حق السفره و همچنین سه سکه طلا و دیپلم دریافت می کنند.

در مجموع به مربیان سازنده برتر اول تا سوم در کشتی آزاد، فرنگی، سنتی (پهلوانی، آلیش، گراپلینگ و ساحلی) ۹۸ سکه بهار آزادی در نظر گرفته شده که این جوایز همزمان با رقابت های بین المللی جام تختی به نفرات برتر در بخش مردان اهدا می شود./مهر

پاسخی بگذارید