تاریخ: ۱۳:۲۴ :: ۱۳۹۵/۱۰/۲۶
نام نویسنده: sobhan

  دارنده مدال طلای دسته فوق سنگین جهان و المپیک در واکنش به اقدام عجیب یک رسانه آلمانی گفت: با جدیت از طریق مراجع قانونی بین المللی پیگیر این موضوع هستیم.   به گزارش مازنداسپرت ؛ به تازگی یکی از رسانه های آلمانی در اقدامی عجیب و تاسف بار از تصویر بهداد سلیمی برای تبلیغ نوعی […]

 

دارنده مدال طلای دسته فوق سنگین جهان و المپیک در واکنش به اقدام عجیب یک رسانه آلمانی گفت: با جدیت از طریق مراجع قانونی بین المللی پیگیر این موضوع هستیم.

 

به گزارش مازنداسپرت ؛ به تازگی یکی از رسانه های آلمانی در اقدامی عجیب و تاسف بار از تصویر بهداد سلیمی برای تبلیغ نوعی ماده مخدر استفاده کرده که این موضوع باعث واکنش شدید این قهرمان ملی و فدراسیون وزنه برداری ایران شد.

بر این اساس بهداد سلیمی در واکنش به این موضوع گفت: شکایت ما در حالی مطرح شد که فدراسیون وزنه‎برداری نامه‎ای به کمیته ملی المپیک ارسال کرد تا از طریق مراجع قانونی بین‌المللی پیگیرشکایت باشد. به هر حال نسبت به این موضوع دست بردار نیستم و این قضیه باید به گونه ای پیش برود که احقاق حق کنم.

سلیمی در ادامه در خصوص حضورش در ترکیب تیم ذوب آهن اصفهان در نیم فصل دوم لیگ برتر نیز گفت: درهفته چهارم به روی تخته نخواهم رفت، چراکه ناحیه زانو احساس درد دارم و نمی توانم چند روزی تمرین کنم. همچنین به زمان نیاز دارم تا به مرز آمادگی و مسابقه برسم، ولی در هفته پنجم و فینال روی تخته خواهم رفت./مهر

پاسخی بگذارید