تاریخ: ۱۳:۱۱ :: ۱۳۹۵/۱۰/۲۶
نام نویسنده: sobhan

شبکه تی‌وی‌ان لهستان از قطعی شدن انتقال ستاره نوظهور فوتبال سوئد که به او لقب ابراهیموویچ سیاه‌پوست داده‌اند به تیم رئال مادرید اسپانیا خبر داده است. به گزارش مازنداسپرت ؛ شبکه تی‌وی‌ان در بخش ورزشی سایت رسمی خود نوشته است: الکساندر ایساک یکی از برترین‌های استعدادهای فوتبال جهان تابستان سال جاری میلادی به تیم رئال مادرید […]

ایساک

شبکه تی‌وی‌ان لهستان از قطعی شدن انتقال ستاره نوظهور فوتبال سوئد که به او لقب ابراهیموویچ سیاه‌پوست داده‌اند به تیم رئال مادرید اسپانیا خبر داده است.

به گزارش مازنداسپرت ؛ شبکه تی‌وی‌ان در بخش ورزشی سایت رسمی خود نوشته است: الکساندر ایساک یکی از برترین‌های استعدادهای فوتبال جهان تابستان سال جاری میلادی به تیم رئال مادرید اسپانیا انتقال خواهد یافت. این ستاره سوئدی در ماه‌های اخیر بسیار فوق‌العاده ظاهر شده و از مدت‌ها قبل مورد توجه مادریدی‌ها قرار گرفته است.

این رسانه لهستانی در ادامه خبر خود آورده است: الکساندر ایساک ۱۷ ساله یک فوق ستاره در تیم سولنای سوئد است و تمام دنیا نام او را شنیده‌اند. او پنجشنبه گذشته رکوردزنی کرد و با گلزنی در بازی دوستانه تیم ملی سوئد برابر اسلواکی در شهر ابوظبی امارات به عنوان جوان‌ترین بازیکن و گلزن تاریخ تیم ملی این کشور لقب گرفت. رکورد جوان‌ترین گلزن تیم ملی سوئد به اریکا دالستروما در سال ۱۹۱۲ میلادی اختصاص داشت که با ۱۸ سال سن برابر فنلاند گل زده بود.

ایساک در کشور سوئد به ابراهیموویچ سیاه‌پوست معروف است. این بازیکن سوئدی که اصالت اریتره‌ای دارد ماه گذشته میلادی در شهر مادرید دیده شد و به باشگاه رئال رفت. سران این باشگاه اسپانیایی قصد داشتند تا ایساک با حضور در محل این باشگاه با اتمسفر رئال مادرید آشنا شود.

شبکه تی‌وی‌ان لهستان در پایان این خبر اعلام کرد که انتقال الکساندر ایساک می‌توانست در ماه جاری میلادی صورت پذیرد اما باشگاه رئال مادرید به خاطر محرومیت از خرید بازیکن جدید قصد دارد تا این بازیکن ۱۷ ساله سوئدی را تابستان جذب کند/تسنیم

پاسخی بگذارید