تاریخ: ۱۳:۱۰ :: ۱۳۹۵/۱۰/۲۶
نام نویسنده: sobhan

باشگاه بایرن‌مونیخ از خرید دو بازیکن آینده‌دار آلمانی خبر داد. به گزارش مازنداسپرت ؛، باشگاه بایرن‌مونیخ خبر به خدمت گرفتن نیکلاس زوله و سباستین رودی را به طور رسمی اعلام کرد. رودی با قراردادی ۳ ساله و به عنوان بازیکن آزاد به بایرن‌مونیخ ملحق شد و زوله هم با عقد قراردادی ۵ ساله به جمع […]

زوله+ رودی

باشگاه بایرن‌مونیخ از خرید دو بازیکن آینده‌دار آلمانی خبر داد.

به گزارش مازنداسپرت ؛، باشگاه بایرن‌مونیخ خبر به خدمت گرفتن نیکلاس زوله و سباستین رودی را به طور رسمی اعلام کرد. رودی با قراردادی ۳ ساله و به عنوان بازیکن آزاد به بایرن‌مونیخ ملحق شد و زوله هم با عقد قراردادی ۵ ساله به جمع باواریایی‌ها اضافه می‌شود، البته این ۲ بازیکن در پایان فصل جاری و در ماه جولای ۲۰۱۷ به بایرن خواهند پیوست.

زوله ۲۱ ساله که از سال ۲۰۱۳ تا کنون در هوفنهایم عضویت دارد، در پست مدافع میانی بازی می‌کند. او اخیراً نظر یواخیم لو را به خود جلب کرد و یک بازی ملی هم در کارنامه‌اش به ثبت رسیده است. رودی ۲۶ ساله هم که از سال ۲۰۱۰ در هوفنهایم بازی می‌کند، در پست هافبک و مدافع راست توانایی بازی دارد. او هم به مانند زوله اخیراً به اردوی تیم ملی آلمان دعوت شده و ۱۲ بازی ملی هم در کارنامه‌اش به ثبت رسیده است.

کارل هاینتس رومنیگه، مدیر اجرایی باشگاه بایرن‌مونیخ به سایت رسمی این باشگاه گفت: خوشحالیم که نیکلاس زوله و سباستین رودی به بایرن‌مونیخ می‌آیند. جذب ۲ بازیکن ملی‌پوش در واقع سرمایه‌گذاری برای آینده باشگاه است. سباستین رودی به عنوان بازیکن آزاد به جمع ما ملحق می‌شود و برای خرید زوله هم با هوفنهایم به توافقی عادلانه رسیدیم.

رودی به سایت رسمی باشگاه بایرن‌مونیخ گفت: پیوستن به بایرن‌مونیخ رویای من بود. بایرن یکی از بزرگترین باشگاه‌های جهان است.

زوله هم تصریح کرد: در کنار حس خداحافظی با هوفنهایم از طرفی دیگر مشتاقم به بایرن بپیوندم، اما می‌توانم با یکی از بهترین تیم‌های جهان تجربیات بیشتری کسب کنم./تسنیم

پاسخی بگذارید