تاریخ: ۱۳:۰۱ :: ۱۳۹۵/۱۰/۲۶
نام نویسنده: sobhan

تمرین امروز (یکشنبه) تیم تراکتورسازی در ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز برگزار شد. به گزارش مازنداسپرت ؛ و به نقل از سایت رسمی باشگاه تراکتورسازی، تمرین امروز شاگردان امیر قلعه‌نویی از ساعت ۱۴:۳۰ در حالی در ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز برگزار شد که سرخ‌پوشان از ابتدای این فصل در این استادیوم دیداری نداشته‌اند. پیش […]

تمرین تراکتورسازی در ورزشگاه یادگار امام (ره)

تمرین امروز (یکشنبه) تیم تراکتورسازی در ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز برگزار شد.

به گزارش مازنداسپرت ؛ و به نقل از سایت رسمی باشگاه تراکتورسازی، تمرین امروز شاگردان امیر قلعه‌نویی از ساعت ۱۴:۳۰ در حالی در ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز برگزار شد که سرخ‌پوشان از ابتدای این فصل در این استادیوم دیداری نداشته‌اند.

پیش از شروع تمرین هر یک از بازیکنان کیفیت چمن را ارزیابی کردند تا پیش از دیدار سه‌شنبه از وضعیت چمن آگاهی پیدا کنند. امیر قلعه‌نویی هم از وضعیت چمن ابراز رضایت کرد و شرایط آن را برای دیدار این هفته مناسب ارزیابی کرد.

دروازه‌بانان تیم زیر نظر جورج تاوارز تمرینات اختصاصی برگزار کردند. مسئولان استادیوم به همراه پزشک تیم تراکتورسازی وضعیت گرمایش چمن را هم بررسی کردند که دمای زیر چمن ۲۴/۸ درجه مشاهده شد.

تیم تراکتورسازی از ساعت ۱۵ روز سه‌شنبه در این استادیوم به مصاف تیم صنعت نفت آبادان می‌رود.

به گزارش تسنیم، امیر قلعه‌نویی در حالی از وضعیت چمن ورزشگاه یادگار امام (ره) ابراز رضایت کرده است که جمعه گذشته فرهاد کاظمی سرمربی تیم ماشین‌سازی پس از تساوی بدون گل تیمش مقابل فولاد خوزستان به انتقاد از وضعیت این چمن پرداخته بود.

این در حالی است که در پایان همین بازی، نعیم سعداوی سرمربی تیم فولاد خوزستان نیز وضعیت چمن ورزشگاه یادگار امام (ره) را مساعد دانسته بود/تسنیم

پاسخی بگذارید