تاریخ: ۱۲:۵۰ :: ۱۳۹۵/۱۰/۲۶
نام نویسنده: sobhan

پنج بازیکن در تمرین امروز تیم فوتبال استقلال حضور نداشتند. به گزارش مازنداسپرت ؛، تمرین تیم فوتبال استقلال جهت آماده‌سازی برای دیدار مقابل استقلال خوزستان از ساعت ۱۶ امروز (یکشنبه) در زمین شماره دوی ورزشگاه آزادی و در غیاب خبرنگاران و تماشاگران برگزار شد. * قرار بود تمرین از ساعت ۱۵ آغاز شود، اما به […]

تمرین استقلال

پنج بازیکن در تمرین امروز تیم فوتبال استقلال حضور نداشتند.

به گزارش مازنداسپرت ؛، تمرین تیم فوتبال استقلال جهت آماده‌سازی برای دیدار مقابل استقلال خوزستان از ساعت ۱۶ امروز (یکشنبه) در زمین شماره دوی ورزشگاه آزادی و در غیاب خبرنگاران و تماشاگران برگزار شد.

* قرار بود تمرین از ساعت ۱۵ آغاز شود، اما به دلیل جلسه آنالیز بازی‌های استقلال خوزستان با تأخیر یک ساعته آغاز شد.

* بازیکنان ابتدا به کارهای کششی پرداخته و سپس به دور زمین مشغول دویدن شدند. پس از دویدن، بازیکنان زیر نظر مربیان کارهای تاکتیکی را پشت سر گذاشتند.

* استیو جونز مانند روزهای گذشته تنها نظاره‌گر تمرین بود. مربی انگلیسی استقلال مدت‌هاست به علت عدم دریافت حق و حقوقش تیم را تمرین نمی‌دهد.

* میثم مجیدی، بختیار رحمانی، امین حاج‌محمدی، جابر انصاری و هرایر مگویان غیابان تمرین بودند. مجیدی و حاج‌محمدی در لیست خروج استقلال قرار گرفته‌اند، بختیار خواهان رضایت‌نامه‌اش شده است و انصاری و مگویان هم به علت مصدومیت در تمرین حضور نداشتند.

* بهتاش فریبا و نصرالله عبداللهی در محل تمرین حضور داشتند و در مورد وضعیت آندرانیک تیموریان با هم صحبت کردند.

* آخرین تمرین استقلال پیش از رویارویی با استقلال خوزستان فردا برگزار می‌شود.

به گزارش تسنیم، دیدار استقلال – استقلال خوزستان در چارچوب هفته هفدهم لیگ برتر از ساعت ۱۶:۴۰ سه‌شنبه هفته جاری در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد. این دیدار با حکم کمیته انضباطی بدون تماشاگر برگزار می‌شود/ تسنیم

پاسخی بگذارید