تاریخ: ۱۲:۴۸ :: ۱۳۹۵/۱۰/۲۶
نام نویسنده: sobhan

اولین نشست هماهنگی ستاد برگزاری مسابقات والیبال نشسته قهرمان باشگاه‌های جهان امروز (یکشنبه) در محل فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولین برگزار شد. به گزارش مازنداسپرت ؛ و به نقل از سایت فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولین، در این نشست که رئیس و سرپرست دبیری فدراسیون، سرپرست کل مسابقات، رئیس هیئت آذربایجان شرقی، نماینده باشگاه گسترش […]

بازدید وزیر ورزش از اردوی تیم‌های ملی والیبال نشسته و تیراندازی

اولین نشست هماهنگی ستاد برگزاری مسابقات والیبال نشسته قهرمان باشگاه‌های جهان امروز (یکشنبه) در محل فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولین برگزار شد.

به گزارش مازنداسپرت ؛ و به نقل از سایت فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولین، در این نشست که رئیس و سرپرست دبیری فدراسیون، سرپرست کل مسابقات، رئیس هیئت آذربایجان شرقی، نماینده باشگاه گسترش فولاد تبریز، رئیس انجمن والیبال معلولین، رئیس سازمان لیگ والیبال نشسته، معاونت قهرمانی، معاونت فرهنگی و ارتباطات و معاونت پشتیبانی حضور داشتند، در خصوص اقدامات صورت گرفته برای برگزاری این مسابقات تبادل نظر شد.

هادی رضایی، سرپرست کل مسابقات گزارشی از روند فعالیت‌های صورت گرفته در بخش بین الملل و پشتیبانی و همچنین پیرامون انعقاد تفاهم نامه باسازمان جهانی پاراوالیبال ارائه داد.

همچنین مقرر شد ستاد مسابقات هر ۱۵ روز یکبار تشکیل جلسه دهد و به موازات آن ستاد مسابقات نیز در شهر تبریز تشکیل شود. همین طور انجام کلیه امور مرتبط با مسابقات نیز بر عهده هیئت آذربایجان شرقی و همچنین باشگاه گسترش فولاد قرار گرفت.

رضایی در پایان این نشست گفت که برای رقابت‌های ویژه و پر اهمیتی همچون مسابقات باشگاه‌های جهان که به میزبانی کشورمان برگزار می‌شود، باید تمام تلاش خود را جهت معرفی فرهنگ غنی ایرانی به کار بگیریم.

شهر تبریز از ۱۱ تا ۱۶ اردیبهشت ماه میزبان پنجمین دوره رقابت‌های قهرمانی باشگاه‌های والیبال نشسته جهان است و تیم گسترش فولاد تبریز نماینده کشورمان در این مسابقات خواهد بود./ تسنیم

پاسخی بگذارید