تاریخ: ۱۲:۴۶ :: ۱۳۹۵/۱۰/۲۶
نام نویسنده: sobhan

  ورزش > دیگر ورزشها – مسعود سلطانی‌فروزیرورزش و جوانان به صورت سرزده و برای نخستین بار در تمرین عصرگاهی پولادمردان کشورمان حاضر شد.   به گزارش مازنداسپرت ؛دکترمسعود سلطانی‌فروزیرورزش و جوانان عصر امروز درحالی که برای بازدید از ورزشگاه آزادی به این مجموعه ورزشی آمده بود به صورت سرزده و  برای نخستین بار در تمرین عصرگاهی […]

 

ورزش > دیگر ورزشها – مسعود سلطانی‌فروزیرورزش و جوانان به صورت سرزده و برای نخستین بار در تمرین عصرگاهی پولادمردان کشورمان حاضر شد.

 

به گزارش مازنداسپرت ؛دکترمسعود سلطانی‌فروزیرورزش و جوانان عصر امروز درحالی که برای بازدید از ورزشگاه آزادی به این مجموعه ورزشی آمده بود به صورت سرزده و  برای نخستین بار در تمرین عصرگاهی پولادمردان کشورمان نیز حاضر شد تا ازنزدیک شاهد دست به وزنه شدن ملی پوشان وزنه برداری ایران باشد. دراین دیدار ملی پوشان وزنه برداری بزرگسال کشورمان که خود را برای حضور در میادین مهم بین المللی سال ۲۰۱۷ همچون رقابتهای جهانی امریکا ، بازیهای کشورهای اسلامی و رقابتهای آسیایی عشق آباد ترکمنستان مهیا می کنند پس از اتمام برنامه تمرینی خود، دقایقی را با وزیرورزش و جوانان به گفت و گو نشستند.

گفتنی است؛ وزنه برداری ایران دربازی های المپیک ۲۰۱۶ ریو باکسب دونشان ارزشمند طلا برای کاروان ورزش ایران در این آوردگاه بزرگ آبروداری کرد، اما بعد از المپیک آنچنان که باید این رشته پرافتخار از لحاظ مالی درحد نام و بزرگی اش حمایت نمی شود، برهمین اساس بهداد سلیمی بعنوان نماینده ملی پوشان کشورمان و نیز سجادانوشیروانی سرمربی تیم ملی با ارائه دغدغه های این روزهای وزنه برداری ایران از وزیر ورزش و جوانان تقاضا کردند تا به اندازه افتخاراتی که وزنه برداری در بازی های آسیایی ، المپیک ها و میادین جهانی برای کشورمان به ارمغان می آورد، این رشته المپیکی را مورد توجه قرار داده و نگاه ویژه ای نسبت به وزنه برداری داشته باشند.

سجاد انوشیروانی سرمربی تیم ملی همچنین درباره آمادگی تیم ایران برای حضوری قدرتمنددر رقابتهای معتبر پیش رو درسال ۲۰۱۷خصوصا بازیهای کشورهای اسلامی در باکو و رقابتهای جهانی امریکا توضیحاتی فنی را به وزیر ورزش ارائه کرد./سایت فدراسیون وزنه برداری

پاسخی بگذارید