تاریخ: ۱۲:۳۴ :: ۱۳۹۵/۱۰/۲۶
نام نویسنده: sobhan

ورزش > فوتبال ملی – ستاره سابق تیم ملی ایران و هامبورگ عنوان کرد: توصیه‌ای به این باشگاه برای جذب سعید عزت‌اللهی نداشته است.   به گزارش مازنداسپرت ؛ و به نقل از مورگن پست آلمان، در روزهای گذشته اخباری درباره پیوستن سعید عزت‌اللهی به هامبورگ شنیده شده است. در این اخبار آمده که مهدی مهدوی‌کیا یکی از […]

ورزش > فوتبال ملی – ستاره سابق تیم ملی ایران و هامبورگ عنوان کرد: توصیه‌ای به این باشگاه برای جذب سعید عزت‌اللهی نداشته است.

 

به گزارش مازنداسپرت ؛ و به نقل از مورگن پست آلمان، در روزهای گذشته اخباری درباره پیوستن سعید عزت‌اللهی به هامبورگ شنیده شده است. در این اخبار آمده که مهدی مهدوی‌کیا یکی از بهترین بازیکنان چند سال اخیر هامبورگ به سران این باشگاه توصیه کرده تا عزت‌اللهی را به خدمت بگیرند. در این رابطه خبرنگار مورگن پست به سراغ مهدوی‌کیا رفت تا درباره این موضوع با او صحبت کند.
مهدوی‌کیا نیز در پاسخ به اخبار منتشر شده درباره توصیه به باشگاه هامبورگ درباره جذب سعید عزت‌اللهی، گفت: من البته سعید عزت‌اللهی را به خوبی می‌شناسم و مدت‌هاست او را زیر نظر دارم. او بازیکن قد بلندی است که روی ضربات سر خیلی خوب است و از لحاظ تکنیکی نیز شرایط خوبی دارد ولی من اطلاعی درباره علاقه باشگاه هامبورگ به عزت‌اللهی ندارم. من او را به باشگاه هامبورگ توصیه نکردم. این کار من نیست که بخواهم بازیکنی را به باشگاه هامبورگ توصیه کنم. همین‌طور باشگاه هامبورگ از من سوال نکرده که بازیکنی را به آنها توصیه کنم. با این حال باید بگویم که عزت‌اللهی بازیکن فیکس تیم ملی ایران است که در این سن کم توانسته به جایگاه ثابت در تیم ملی ایران برسد.
از تیم‌های ترابوزان اسپور ترکیه، استوک‌سیتی انگلیس و هامبورگ به عنوان مشتریان سعید عزت‌اللهی در رسانه‌ها نام برده شده بود.
قرارداد سعید عزت‌اللهی با روستوف در نیم فصل به پایان رسیده و او برای ماندن در ترکیب ثابت تیم ملی در بازی‌های مقدماتی جام جهانی به دنبال پیوستن به تیمی است که بتواند بیشتر فرصت حضور در زمین را داشته باشد./ایسنا

پاسخی بگذارید