تاریخ: ۱۲:۲۱ :: ۱۳۹۵/۱۰/۲۶
نام نویسنده: sobhan

ورزش > لیگ برتر – مدیر فنی استقلال گفت:حاج محمدی و میثم مجیدی در لیست خروجی ما هستند و قرار است امروز تیم جدیدشان را به ما معرفی کنند.   به گزارش مازنداسپرت ؛؛ بهتاش فریبا درباره جذب سرور چباروف گفت: تا آخرین ساعات شب گذشته با این بازیکن جلسه داشتیم و توافقاتی صورت گرفت اما هنوز […]

ورزش > لیگ برتر – مدیر فنی استقلال گفت:حاج محمدی و میثم مجیدی در لیست خروجی ما هستند و قرار است امروز تیم جدیدشان را به ما معرفی کنند.

 

به گزارش مازنداسپرت ؛؛ بهتاش فریبا درباره جذب سرور چباروف گفت: تا آخرین ساعات شب گذشته با این بازیکن جلسه داشتیم و توافقاتی صورت گرفت اما هنوز قراردادش نهایی نشده است. به هر حال برای عقد قرارداد نیاز به مدارکی هست. از جمله اینکه او باید در تست پزشکی شرکت می کرد. این اتفاق افتاده و طی امروز و فردا قرارداد این بازیکن ثبت می شود.
او گفت: قرار بود چباروف امروز به ازبکستان برود و بعد از دو روز بازگردد اما به خاطر اینکه هنوز قراردادش ثبت نشده سفر او را با تعویق انداختیم. فکر می کنم اگر جلسه دیگری برگزار کنیم ده دقیقه بیشتر برای ثبت قرارداد او کار نداشته باشیم.
مدیر فنی استقلال در واکنش به انتقاداتی که به سن بالای این بازیکن می شود، گفت: این بازیکن توانایی بالایی دارد و ۲ بار به عنوان بازیکن سال آسیا انتخاب شده است. ۲۰ روز قبل هم همراه با تیمش قهرمان جام حذفی ازبکستان شده و از نظر بدنی کاملا سرحال است. ما برای پست پلی میکر به چنین بازیکنی نیاز داشتیم چون در فوتبال ایران همواره در این پست مشکل داریم.
او درباره وضعیت آندرانیک تیموریان برای پیوستن به استقلال گفت: آندو به استقلال نزدیک شده و باید امروز تکلیفش مشخص شود. از سمت ما هیچ مشکلی نیست اما او باید رضایت نامه اش را از ماشین سازی بگیرد. ما باید هر چه سریعتر وضعیت خروجی های خود را نیز مشخص کنیم.
مدیر فنی استقلال در واکنش به اظهارات بختیار رحمانی مبنی بر اینکه چرا کادر فنی استقلال او را در لیست خروجی نگذاشته، گفت: وقتی یک بازیکن را در لیست خروجی نمی گذاریم یعنی اینکه به او احتیاج داریم. لیست خروجی ما مشخص شده و رسما اعلام کردیم. نمی توانیم به ۲۳ یا ۲۴ بازیکن تک به تک بگوییم که شما در استقلال هستید. فعلا مسئله ای با بختیار رحمانی نداریم و او بازیکن استقلال است و جایی نمی رود.
او در پایان گفت: حاج محمدی و میثم مجیدی در لیست خروجی ما هستند و قرار است امروز تیم جدیدشان را به ما معرفی کنند./خبرآنلاین

پاسخی بگذارید