تاریخ: ۱۲:۱۹ :: ۱۳۹۵/۱۰/۲۶
نام نویسنده: sobhan

ورزش > لیگ برتر – دیروز که با رامین رضاییان تماس گرفتیم هم خوشحال بود و هم ناراحت! خوشحال بابت برد شیرین پرسپولیس و رسیدن دوباره به صدر جدول لیگ برتر و همین‌طور حمایت حدود ۵۰، ۶۰ هوادار در تمرین سرخپوشان و ناراحت از شایعات اخیر که به قول خودش حتی خنده‌دار هم نیست!   به گزارش […]

ورزش > لیگ برتر – دیروز که با رامین رضاییان تماس گرفتیم هم خوشحال بود و هم ناراحت! خوشحال بابت برد شیرین پرسپولیس و رسیدن دوباره به صدر جدول لیگ برتر و همین‌طور حمایت حدود ۵۰، ۶۰ هوادار در تمرین سرخپوشان و ناراحت از شایعات اخیر که به قول خودش حتی خنده‌دار هم نیست!

 

به گزارش مازنداسپرت ؛مدافع ملی‌پوش مصدوم پرسپولیس پس از استراحت و از دست دادن بازی با سایپا، روز گذشته هم حدود ۳۰ دقیقه زیر نظر پزشکان پرسپولیس نرم‌دوی کرد و سپس با همان حالتی که اشاره شد به سؤالات ما پاسخ داد.

شنیدیم طرفداران پرسپولیس در تمرین برایت سنگ‌تمام گذاشتند.
دست‌شان درد نکند. از همه این عزیزان تشکر ویژه دارم و متر و ملاک همه ما بازیکنان پرسپولیس هم رضایت هواداران و کادر فنی است. طرفداران پرسپولیس، رامین رضاییان را خوب می‌شناسند و می‌دانند از اول فصل حتی اگر ۵ دقیقه هم به زمین رفتم با جان و دل بازی کردم و کم‌فروشی نکردم. عملکردم در این یکی، دو سال و همین‌طور فصول گذشته در لیگ برتر گویای خیلی چیزهاست..

مثل اینکه بابت اتهام کم‌کاری یا شایعه‌ای که این روزها مبنی بر میزان مصدومیت تو به گوش می‌رسد حسابی شاکی شدی؟
(با ناراحتی) من و کم‌کاری؟! این جوک بی‌مزه‌ای است که آدم‌های کوچک می‌سازند و حتی خنده‌دار هم نیست. متأسفانه برخی‌ها عادت دارند هر هفته یک قصه یا جوک بی‌مزه درباره بازیکنان پرسپولیس بسازند و این بار مثل اینکه نوبت من شد.

منظورت دقیقاً چه کسانی است؟
خودشان می‌دانند و دست این افراد برای هواداران پرسپولیس رو شده است. آدم‌های کوچکی که از سر بیکاری می‌نشینند و قصه تعریف می‌کنند. آنها، رامین رضاییان را نمی‌شناسند یا اینکه دشمن پرسپولیس هستند و می‌خواهند با این حرف و حدیث‌ها تیم ما را به هم بریزند. البته این خیال خامی است و پرسپولیس با این جوک‌ها به هم نمی‌ریزد.

حالا خودت درباره میزان مصدومیت و شرایط فعلی‌ات توضیح بده.
این آدم‌ها مرد باشند بروند از دکتر علیپور یا آقای برانکو درباره میزان مصدومیت من سؤال کنند. از شما هم خواهش می‌کنم خودتان با دکتر علیپور تلفنی تماس بگیرید و بپرسید که من می‌توانستم جلوی سایپا بازی کنم یا نه. باورتان نمی‌شود قبل از بازی از آقای برانکو خواهش کردم اگر می‌شود مرا در لیست ۱۸ نفره قرار بدهد تا در صورت نیاز به زمین بروم اما ایشان به عنوان یک مربی حرفه‌ای این اجازه را نداد. آقای برانکو گفت مصدوم هستی و در شرایط مسابقه قرار نداری…

برانکو دیگر چه گفت؟
همین که استراحت کنم و مراقب مصدومیت خودم باشم. البته اشتباه کردم روز پنج‌شنبه تمرین کردم. می‌خواستم به هر شکلی که شده به بازی با سایپا برسم اما فشار زیادی به کمرم وارد شد و نتوانستم ادامه بدهم. همین اشتباه مصدومیت مرا تشدید کرد.

برانکو هم در مصاحبه زنده تلویزیونی پس از مسابقه اعلام کرد به بازی با فولاد خوزستان نمی‌رسی. درست است؟
ایشان در جریان کامل وضعیت من قرار دارد. آقای برانکو این حرف را پس از مشورت با پزشک تیم زده است و به احتمال زیاد به بازی با فولاد نمی‌رسم اما همه چیز فردا، پس‌فردا مشخص می‌شود.

درد عضله کمر مگر با آمپول یا فیزیوتراپی درمان نمی‌شود؟
ببینید وقتی من در حالت قوز قرار می‌گیرم مشکل ندارم اما به محض آنکه سر و سینه‌ام را صاف می‌کنم عضله کمرم ناگهان قفل می‌کند و اجازه دویدن به من نمی‌دهد. با دکتر تیم که مشورت کردم می‌گوید باید فقط استراحت کنم.

راستی چرا برای تماشای بازی پرسپولیس و سایپا به استادیوم آزادی نرفتی؟
اتفاقاً همین تصمیم را داشتم. می‌‌خواستم به ورزشگاه آزادی بروم و بازی را کنار هواداران بامعرفت و خونگرم پرسپولیس تماشا کنم که پزشک تیم مخالفت کرد!

چرا؟!
وقتی با دکتر علیپور تماس گرفتم به من گفت هوای استادیوم آزادی سرد است و این سرما مصدومیت تو را تشدید می‌کند. او تأکید کرد در منزل استراحت کرده و کمر خودم را گرم نگه دارم.

تماشای بازی از پای تلویزیون چه حسی دارد؟
خوشحالم از این بابت که پرسپولیس برد و دست بچه‌ها و کادر فنی واقعاً درد نکند اما هر فوتبالیستی دوست دارد توی زمین باشد. بازی در استادیوم آزادی فوق‌العاده لذت‌بخش است. با این وجود بچه‌ها خیلی زحمت کشیدند و با وجود ۱۰ نفره شدن از گل مهدی طارمی، دوست خوبم، حفاظت کردند تا ۳ امتیاز شیرین به حساب پرسپولیس واریز شود. ان‌شاءا… همین روند صدرنشینی را تا پایان فصل حفظ کرده و با به دست آوردن جام قهرمانی دل هواداران را شاد خواهیم کرد.

بسیار خب، سؤالات ما تقریباً به پایان رسید. در انتها حرف ناگفته‌ای نداری؟
لطفاً یک ‌بار دیگر بنویسید که دست تک‌تک هواداران پرسپولیس را می‌فشارم و به عشق همین عزیزان است که سعی می‌کنم هر چه در توان دارم بگذارم. همین که طرفداران بامرام پرسپولیس و آقای برانکو، رامین رضاییان را می‌شناسند برایم کافی است./خبرورزشی،

پاسخی بگذارید