تاریخ: ۱۲:۱۸ :: ۱۳۹۵/۱۰/۲۶
نام نویسنده: sobhan

ورزش > لیگ برتر – آندرانیک تیموریان با دریافت رضایتنامه از باشگاه ماشین‌سازی تبریز به استقلال پیوست.   به گزارش مازنداسپرت ؛على خاکزاد سرپرست تیم فوتبال ماشین‌سازی تبریز گفت: پس از انجام مذاکرات متعدد با کاپیتان تیم ملى فوتبال ایران در نهایت توافق نهایی براى جدایی وى از جمع ماشین سازان حاصل شد و پس از تسویه […]

ورزش > لیگ برتر – آندرانیک تیموریان با دریافت رضایتنامه از باشگاه ماشین‌سازی تبریز به استقلال پیوست.

 

به گزارش مازنداسپرت ؛على خاکزاد سرپرست تیم فوتبال ماشین‌سازی تبریز گفت: پس از انجام مذاکرات متعدد با کاپیتان تیم ملى فوتبال ایران در نهایت توافق نهایی براى جدایی وى از جمع ماشین سازان حاصل شد و پس از تسویه حساب و فسخ قرارداد آندو، رضایت نامه وى براى جدایی صادر شد.
خاکزاد افزود: لازم است از زحمات و تلاش هاى این بازیکن بزرگ و محجوب در تیم ماشین سازى قدردانى و براى کاپیتان تیم ملى فوتبال کشورمان در تیم جدیدش آرزوى موفقیت کنیم.
این اتفاق در حالی رخ داد که این بازیکن با تسویه حساب و صدور رضایت نامه از سوى باشگاه ماشین سازى،این بازیکن به تیم فوتبال استقلال تهران پیوست.
آندرانیک تیموریان چند روز قبل با مسئولان باشگاه استقلال به توافق رسید و برای عقد قرارداد با استقلال منتظر صدور رضایتنامه‌اش شد./خبرآنلاین

 

پاسخی بگذارید