تاریخ: ۱۵:۴۲ :: ۱۳۹۵/۱۰/۲۵
نام نویسنده: sobhan

  مدیرعامل باشگاه استقلال تهران تاکید کرد که علیرضا منصوریان به بختیار رحمانی نیاز دارد ولی این بازیکن خودش می‌خواهد از استقلال برود. به گزارش مازنداسپرت ؛ سیدرضا افتخاری بعد از خروج از باشگاه استقلال در جمع خبرنگاران درباره وضعیت جذب «سرور جبارف» بازیکن ازبکستانی و آندرانیک تیموریان گفت: با جبارف امشب جلسه داریم، ولی آندرانیک […]

مدیرعامل باشگاه استقلال تهران تاکید کرد که علیرضا منصوریان به بختیار رحمانی نیاز دارد ولی این بازیکن خودش می‌خواهد از استقلال برود.

به گزارش مازنداسپرت ؛ سیدرضا افتخاری بعد از خروج از باشگاه استقلال در جمع خبرنگاران درباره وضعیت جذب «سرور جبارف» بازیکن ازبکستانی و آندرانیک تیموریان گفت: با جبارف امشب جلسه داریم، ولی آندرانیک تیموریان هنوز به ما در این زمینه  پاسخی نداده و منتظر جواب او هم هستیم.

وی درباره بازیکنان مازاد استقلال تصریح کرد: ما نامه آزادی میثم مجیدی و امین حاج‌محمدی را زده‌ایم و رسما به آنها گفته‌ایم که می‌توانند از تیم جدا شوند و به تیمی که خواهان آن هستند بپیوندد.

مدیرعامل استقلال در خصوص اینکه باشگاه برای جدایی مجیدی شرط و شروط گذاشته است، گفت: وقتی استقلال خواست میثم مجیدی را به خدمت بگیرد، ۳۰۰ میلیون تومان پول رضایت نامه این بازیکن را پرداخت کرد. حالا هم بازیکنی را به رایگان به تیمی دیگر نخواهیم داد.

افتخاری در پاسخ به سئوالی مبنی بر وضعیت بختیار رحمانی هافبک این تیم هم یادآور شد: بنده با علیرضا منصوریان صحبت کردم و او گفت‌ به رحمانی نیاز دارد، ولی خود بازیکن می‌گوید که به من رضایت نامه بدهید تا بروم./مهر

پاسخی بگذارید