تاریخ: ۱۵:۳۶ :: ۱۳۹۵/۱۰/۲۵
نام نویسنده: sobhan

  اولین سالگرد درگذشت پیشکسوت فقید باشگاه استقلال روز پنجشنبه در بهشت زهرا برگزار می شود.   به گزارش مازنداسپرت ؛ ۲۸ دی ماه سال گذشته باشگاه استقلال یکی از بازیکنان پیشین خود را در پی تحمل یک دوره کوتاه بیماری در یکی از بیمارستان‌های تهران از دست داد. زنده یاد رضا احدی از خوشنام ترین و […]

اولین سالگرد درگذشت پیشکسوت فقید باشگاه استقلال روز پنجشنبه در بهشت زهرا برگزار می شود.

 

به گزارش مازنداسپرت ؛ ۲۸ دی ماه سال گذشته باشگاه استقلال یکی از بازیکنان پیشین خود را در پی تحمل یک دوره کوتاه بیماری در یکی از بیمارستان‌های تهران از دست داد.

زنده یاد رضا احدی از خوشنام ترین و بی هیاهوترین بازیکنان تاریخ باشگاه استقلال بود که بعد از خداحافظی با مستطیل سبز، یک دوره کوتاه اما موفق را به مربیگری پرداخت. او که مقطعی سرمربی تیم امید استقلال بود، بازیکنانی را ساخته و پرداخته کرد که بعدها تبدیل به نسل طلایی تیم استقلال شدند و هنوز بعضی از آنها در سطح اول فوتبال کشور بازی می‌کنند. 

پیروز قربانی، وحید طالب لو، سعید بیگی، امیرحسین صادقی و خیلی‌های دیگر یادگارهای زنده یاد رضا احدی هستند که در تیم امید استقلال شاگرد او بودند.

همزمان با نزدیک شدن به اولین سالگرد درگذشت زنده یاد احدی، مراسمی از سوی خانواده مرحوم بر سر مزار ایشان برگزار می‌شود. این مراسم در روز پنجشنبه ۳۰ دی ماه از ساعت ۱۴ الی ۱۶ در قطعه نام آوران بهشت زهرا منعقد می‌باشد که در این مراسم جمعی از اهالی فوتبال، پیشکسوتان، اصحاب رسانه و هواداران آن مرحوم حضور خواهند داشت.

همچنین باید گفت هزینه تالار و پذیرایی‌های دیگر از سوی خانواده آن مرحوم صرف امور خیریه خواهد شد. /مهر

پاسخی بگذارید