تاریخ: ۱۵:۳۵ :: ۱۳۹۵/۱۰/۲۵
نام نویسنده: sobhan

 استقلال با مربیگری منصوریان دومین بازی بدون تماشاگر را این هفته تجربه می‌کند و این موضوع به هیچ وجه خوشایند سرمربی آبی پوشان نیست.  به گزارش مازنداسپرت ؛کمیته انضباطی از حضور در ورزشگاه محروم هستند، ملاقات می‌کنند. اتفاقی که به هیچ وجه خوشایند سرمربی تیم استقلال نیست. علیرضا منصوریان که از این بابت حسابی عصبانی […]

تذکر جدی منصوریان به لیدرها؛ توهین شود از چشم شما می بینم

 استقلال با مربیگری منصوریان دومین بازی بدون تماشاگر را این هفته تجربه می‌کند و این موضوع به هیچ وجه خوشایند سرمربی آبی پوشان نیست.

 به گزارش مازنداسپرت ؛کمیته انضباطی از حضور در ورزشگاه محروم هستند، ملاقات می‌کنند. اتفاقی که به هیچ وجه خوشایند سرمربی تیم استقلال نیست.

علیرضا منصوریان که از این بابت حسابی عصبانی است و دوست ندارد این «دو» به «سه» برسد، به لیدرهای استقلال تذکری جدی داده و اظهار داشت که باید ششدانگ حواس‌شان جمع باشد که به هیچ وجه در ورزشگاه ها شاهد ناسزا گویی نباشد.

سرمربی استقلال به لیدرها خاطرنشان کرد که اگر حتی تعداد کمی از هواداران در دقایقی از بازی احساسی شوند و به صورت خودجوش شعارهایی دهند که زمینه ساز محرومیت‌های بعدی شود، از چشم شما می‌بینم و باید در همه دقایق بازی هوشیار باشید تا هیچ شعار غیر اخلاقی در ورزشگاه ها داده نشود. /مهر

پاسخی بگذارید