تاریخ: ۱۵:۱۴ :: ۱۳۹۵/۱۰/۲۵
نام نویسنده: sobhan

هافبک تیم فوتبال ماشین‌سازی اعتقاد دارد که تیمش در بازی با فولاد خوزستان به‌دلیل اشتباه داوری دو امتیاز از دست داده است. به گزارش مازنداسپرت ؛پیام صادقیان  در مورد بازی تیمش برابر فولاد خوزستان گفت: ما بازی خوبی انجام دادیم و فرصت‌های مناسبی برای گل زدن داشتیم، در دقایق آخر هم ضربه سر ادسون تبدیل […]

دیدار تیم های ماشین سازی تبریز و فولاد خوزستان

هافبک تیم فوتبال ماشین‌سازی اعتقاد دارد که تیمش در بازی با فولاد خوزستان به‌دلیل اشتباه داوری دو امتیاز از دست داده است.

به گزارش مازنداسپرت ؛پیام صادقیان  در مورد بازی تیمش برابر فولاد خوزستان گفت: ما بازی خوبی انجام دادیم و فرصت‌های مناسبی برای گل زدن داشتیم، در دقایق آخر هم ضربه سر ادسون تبدیل به گل نشد و ما با بدشانسی مساوی کردیم.

هافبک تیم فوتبال ماشین‌سازی در ادامه افزود: من زیاد عادت ندارم در مورد داوری صحبت کنم، ولی در این مسابقه دو پنالتی مسلم روی من و قاسمی‌نژاد گرفته نشد و همین موضوع باعث شد تا دو امتیاز حساس را از دست بدهیم.

وی در بخش دیگری از این گفت‌وگو خاطر نشان کرد: ما از لحاظ دفاعی مقابل تیمی که قدرت تهاجمی بالایی دارد، عالی بازی کردیم، ولی متأسفانه چند فرصت را از دست دادیم و اشتباه داوری هم مانع از این شد تا برنده شویم. ما کاملاً مستحق برد بودیم.

صادقیان در پاسخ به این سؤال که آیا ماشین‌سازی در لیگ برتر می‌ماند، گفت: ما تیم خیلی خوبی داریم و شک نکنید که در لیگ برتر می‌مانیم. فقط امیدوارم که در بازی‌های آینده از اشتباهات داوری ضرر نکنیم./ تسنیم

پاسخی بگذارید