تاریخ: ۱۵:۱۰ :: ۱۳۹۵/۱۰/۲۵
نام نویسنده: sobhan

مهاجم اسپانیایی از تب و تاب جنجال‌هایی که درباره درگیری او با سرمربی ایتالیایی‌اش به وجود آمده است، کاست. به گزارش مازنداسپرت ؛ روز گذشته (جمعه) خبری منتشر شد مبنی بر اینکه دیه‌گو کاستا با آنتونیو کونته به دلیل تلاش برای فریب او با مصدومیتی ساختگی درگیری لفظی داشته و جمله سرمربی ایتالیایی‌اش که با […]

دیه‌گو کاستا

مهاجم اسپانیایی از تب و تاب جنجال‌هایی که درباره درگیری او با سرمربی ایتالیایی‌اش به وجود آمده است، کاست.

به گزارش مازنداسپرت ؛ روز گذشته (جمعه) خبری منتشر شد مبنی بر اینکه دیه‌گو کاستا با آنتونیو کونته به دلیل تلاش برای فریب او با مصدومیتی ساختگی درگیری لفظی داشته و جمله سرمربی ایتالیایی‌اش که با او گفت «به لیگ چین برو!» این مهاجم اسپانیایی را به طور جدی به فکر ترک آبی‌پوشان لندن انداخته است اما خیلی طول نکشید که کاستا نگرانی‌ها بابت به تنش کشیده شدن جو تیم را برطرف کرد.

کاستا تنها با یک پیام کوتاه در صفحه اینستاگرامش به جنجال به وجود آمده پاسخ داد. او که گفته می‌شود به دلیل درگیری با کونته، نامش از فهرست بازیکنان چلسی برای بازی امشب برابر لسترسیتی در ورزشگاه کینگ پاور خط خورده است، در صفحه‌اش در سایت اینستاگرام عکسی از صحنه خوشحالی بعد از گلش برابر تاتنهام (در نیم فصل نخست) را گذاشته و زیر آن نوشته است: «زود باش چلسی». کاستا در کنار این جمله یک قلب آبی‌رنگ گذاشته است تا نشان دهد که شاید شایعه تمایلش به ترک آبی‌های لندن آن‌قدرها هم صحت ندارد.

مهاجم پیشین اتلتیکومادرید در این فصل جزو مهره‌های کلیدی چلسی بوده چرا که در لیگ برتر ۱۴ گل زده و آقای گل حال حاضر این رقابت‌ها محسوب می‌شود.

در همین حال برخی از رسانه‌های انگلیس گزارش‌هایی منتشر کرده‌اند مبنی بر اینکه کونته برای مجازات کاستا به خاطر بی‌انضباطی اخیرش، او را ۳ روز از تمرین در کنار سایر اعضای تیم محروم کرده و گفته که باید به صورت انفرادی تمرین کند. در این گزارش‌ها آمده است که با وجود جنجالی‌آفرینی جدید کاستا، مالک باشگاه رومن آبراموویچ به فروش مهاجم ملی‌پوش تیمش که ۲ سال دیگر از قراردادش باقی مانده، تمایلی ندارد.

در همین حال برخی دیگر از رسانه‌ها ادعا کرده‌اند که ژرژ مندز، مدیر برنامه‌های پرتغالی کاستا با مسئولان باشگاه تیانجین کوانجیان وارد مذاکره شده تا مقدمات انتقال او به سوپرلیگ چین را فراهم کند./ تسنیم

پاسخی بگذارید