تاریخ: ۱۴:۳۹ :: ۱۳۹۵/۱۰/۲۵
نام نویسنده: sobhan

هافبک آبی‌پوشان لندنی به هم‌تیمی‌هایش هشدار داد هر اتفاقی در لیگ برتر ممکن است، رخ دهد. به گزارش مازنداسپرت ؛ تیم فوتبال چلسی که در حال حاضر با ۵ امتیاز اختلاف نسیت به لیورپول، نزدیک‌ترین تعقیب‌کننده‌اش در صدر جدول رده‌بندی لیگ برتر انگلیس قرار دارد، در بازی آخرش در چارچوب همین رقابت‌ها با نتیجه ۲ بر […]

ادن ازار

هافبک آبی‌پوشان لندنی به هم‌تیمی‌هایش هشدار داد هر اتفاقی در لیگ برتر ممکن است، رخ دهد.

به گزارش مازنداسپرت ؛ تیم فوتبال چلسی که در حال حاضر با ۵ امتیاز اختلاف نسیت به لیورپول، نزدیک‌ترین تعقیب‌کننده‌اش در صدر جدول رده‌بندی لیگ برتر انگلیس قرار دارد، در بازی آخرش در چارچوب همین رقابت‌ها با نتیجه ۲ بر صفر مغلوب تاتنهام شد و از ثبت رکورد ۱۴ برد متوالی ناکام ماند.

ادن اِزار، هافبک بلژیکی آبی‌های لندنی در آستانه دیدار امشب (شنبه) چلسی در خانه لسترسیتی در هفته بیست‌ویکم لیگ برتر به شبکه رادیویی «تاک اسپورت» گفت: می‌دانیم که لیگ برتر لیگی دشوار است. در این لیگ نمی‌شود حدس زد که چه اتفاقی خواهد افتاد و هر چیزی ممکن است.

وی افزود: اکنون ما صدرنشین لیگ برتر هستیم، اما تیم‌های دیگر هم خیلی قدرتمند هستند و می‌خواهند با کم کردن اختلاف‌شان با ما به کورس قهرمانی بازگردند. باید برای هر چیزی آماده باشیم. به هر حال اکنون صدرنشین هستیم و می‌دانیم که باید چه کار کنیم. 

لسترسیتی در حالی پذیرای چلسی است که فصل گذشته با قهرمانی‌اش همه را غافلگیر کرد، اما شاگران کلودیو رانیری این فصل وضعیت خوبی ندارند و در حال حاضر با منطقه سقوط به دسته پایین‌تر تنها ۶ امتیاز اختلاف دارند. این وضعیت برای چلسی هم در فصل ۱۶-۲۰۱۵ رخ داد که در دفاع از عنوان قهرمانی‌اش ناکام ماند و در نهایت فصل را در مکان دهم به پایان برد.

هافبک بلژیکی چلسی تأکید کرد: شرایط لسترسیتی دشوار است، درست شبیه شرایط فصل گذشته چلسی. ما در فصل ۱۵-۲۰۱۴ به قهرمانی لیگ برتر رسیدیم، اما سال بعدش اوضاع خیلی دشوار شد چون رقبا به دنبال شکست مدافع عنوان قهرمانی بودند. به هر حال لستری‌ها هم باید از عهده شرایط موجود برآیند و از آنجایی که در لیگ قهرمانان اروپا هم حضور دارند، نیاز به انرژی بیشتری دارند. در کنار این‌ها آنها بازیکن مهمی همچون اِن‌گولو کانته را از دست دادند.

اِزار در پایان خاطرنشان کرد: ما اعتماد به نفس بالایی داریم. در بازی آخرمان مغلوب تاتنهام شدیم، اما در صدر جدول رده‌بندی لیگ برتر هستیم و قصد ماندن در صدر جدول را هم داریم./تسنیم

پاسخی بگذارید