تاریخ: ۱۴:۳۵ :: ۱۳۹۵/۱۰/۲۵
نام نویسنده: sobhan

سرخپوشان تمرین ریکاوری خود را امروز به صورت بدنسازی انجام دادند. به گزارش مازنداسپرت ؛،  تمرین پرسپولیس پس از برد مقابل سایپا در هفته شانزدهم مسابقات لیگ برتر از ساعت ۱۱ امروز در ورزشگاه شهید کاظمی برگزار شد. * قبل از شروع تمرین خبرنگاران به دلیل ناهماهنگی‌هایی که از سوی رئیس حراست ورزشگاه برای ورود […]

تمرین پرسپولیس

سرخپوشان تمرین ریکاوری خود را امروز به صورت بدنسازی انجام دادند.

به گزارش مازنداسپرت ؛،  تمرین پرسپولیس پس از برد مقابل سایپا در هفته شانزدهم مسابقات لیگ برتر از ساعت ۱۱ امروز در ورزشگاه شهید کاظمی برگزار شد.

* قبل از شروع تمرین خبرنگاران به دلیل ناهماهنگی‌هایی که از سوی رئیس حراست ورزشگاه برای ورود آنها به محل تمرین به وجود آمده بود بسیار ناراحت بودند و این در حالی بود که حدود ۱۵ دقیقه بعد از شروع تمرین خبرنگاران اجازه ورود پیدا کردند.  مشکلات خبرنگاران به اینجا ختم نشد چرا که زمانی که آنها به محل جایگاه خود در ورزشگاه کاظمی مراجعه کردند با صحنه عجیبی بمواجه شدند چرا که صندلی‌های جایگاه خبرنگاران امروز جمع‌آوری شده بود و آنها با مشکلاتی مواجه شده بودند. 

* تمرین از ساعت ۱۱ آغاز شد. بازیکنان ابتدا به مدت ۳۰ دقیقه در سالن بدنسازی کار با وزنه انجام دادند و سپس بازیکنان ذخیره به محل تمرین آمدند و ابتدا به صورت دو به دو پاسکاری انجام دادند و سپس در دو گروه تقسیم شدند و گروه اول به صورت انفرادی پابه توپ شدند و گروه دوم عرض زمین را نرم دویدند. در ادامه تمرین بازیکنان زیر نظر چوک مشغول به تمرین شوت‌زنی شدند که در این تمرین چوک مدام بر سر بازیکنان فریاد می‌زد.

* برانکو به مدت ۱۰ دقیقه با محمود خوردبین سرپرست تیم صحبت کرد و سرمربی پرسپولیس چند مورد خود را به گوش سرپرست تیم رساند.

* رامین رضاییان بازیکن مصدوم پرسپولیس امروز زیر نظر فیزیوتراپ پرسپولیس به مدت ۳۰ دقیقه تمرین اختصاصی انجام داد.

* فرشاد احمدزاده هافبک پرسپولیس که روز گذشته از زمین مسابقه اخراج شد، امروز همراه بازیکنان ذخیره تمرین کرد. 

* بازیکنان اصلی پس از حدود یک ساعت از تمرین به زمین آمدند و نرم مشغول دویدن شدند.

* تماشاگران حدود ۱۰۰ نفر بودند و کادر فنی و بازیکنان را تک به تک تشویق کردند.

* محسن ربیع‌خواه که روز گذشته به دلیل مصدومیت قادر به همراه پرسپولیس نبود امروز به همراه نفرات اصلی تمرین خود را انجام داد. 

* فوتبال درون تیمی هم پایان بخش تمرین امروز بود.  

* تمرین فردای پرسپولیس در زمین شماره ۲ آزادی و پشت درهای بسته برگزار خواهد شد.

به گزارش تسنیم، دیدار پرسپولیس و فولاد خوزستان از هفته هفدهم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال روز چهارشنبه در اهواز برگزار خواهد شد./ تسنیم

پاسخی بگذارید