تاریخ: ۱۴:۲۹ :: ۱۳۹۵/۱۰/۲۵
نام نویسنده: sobhan

کاپیتان تیم فوتبال ذوب‌آهن معتقد است که رقابت مدعیان قهرمانی در فصل جاری فشرده است و قهرمان در هفته آخر مشخص خواهد شد. به گزارش مازنداسپرت ؛مهدی رجب‌زاده  درباره پیروزی مهم تیمش مقابل سیاه‌جامگان در اولین هفته از دور برگشت رقابت‌های لیگ برتر گفت: ما فرصت‌های زیادی را در این بازی از دست دادیم، ولی […]

دیدار تیم‌های فوتبال ذوب‌آهن و سیاه‌جامگان - اصفهان

کاپیتان تیم فوتبال ذوب‌آهن معتقد است که رقابت مدعیان قهرمانی در فصل جاری فشرده است و قهرمان در هفته آخر مشخص خواهد شد.

به گزارش مازنداسپرت ؛مهدی رجب‌زاده  درباره پیروزی مهم تیمش مقابل سیاه‌جامگان در اولین هفته از دور برگشت رقابت‌های لیگ برتر گفت: ما فرصت‌های زیادی را در این بازی از دست دادیم، ولی مهم این بود که سه امتیاز را بگیریم که خوشبختانه این اتفاق رخ داد. البته از دست دادن موقعیت‌های گلزنی موضوع مهمی است و باید تلاش کنیم تا در مسابقات بعدی با چنین وضعیتی مواجه نشویم. ما در این بازی باید با نتیجه ۷ بر صفر سیاه‌جامگان را شکست می‌دادیم. متأسفانه موقعیت‌های ذوب‌آهن با درخشش دروازه‌بان حریف از بین رفت.

کاپیتان تیم فوتبال ذوب‌آهن ادامه داد: بعد از شکست مقابل تراکتورسازی در جام حذفی بچه‌ها از لحاظ روحی و روانی کمی به‌هم ریخته بودند، ولی خوشبختانه در این مسابقه تلاش کردیم و سه امتیاز را گرفتیم. البته قرار نیست همیشه موقعیت‌ها را از دست بدهیم و در نهایت برنده شویم. ما باید از فرصت‌ها به بهترین شکل استفاده کنیم.

وی در پاسخ به این سؤال که «آیا ذوب‌آهن می‌تواند تا پایان لیگ این رقابت نزدیک با تراکتورسازی و پرسپولیس را حفظ کند؟»، اظهار داشت: رقابت بین مدعیان در فصل جاری بسیار فشرده است و شما می‌بینید که تیم‌های پایین‌تر هم در جدول دنبال رسیدن به کورس قهرمانی هستند. پرسپولیس و تراکتورسازی تیم‌های قدری هستند، ولی چند تیم دیگر هم شانس خودشان را امتحان می‌کنند و چیزی قابل پیش‌بینی نیست.

رجب‌زاده در خاتمه تصریح کرد: فاصله تیم‌ها بسیار کم است، ولی ما باید این روند صعودی را ادامه دهیم و از کورس قهرمانی عقب نمانیم. من فکر می‌کنم باتوجه به شرایطی که در جدول وجود دارد، قهرمان لیگ امسال در آخرین هفته مشخص خواهد شد./ تسنیم

پاسخی بگذارید