تاریخ: ۱۴:۲۱ :: ۱۳۹۵/۱۰/۲۵
نام نویسنده: sobhan

مدیرعامل باشگاه استقلال گفت که منصوریان به بختیار رحمانی نیاز دارد اما این بازیکن خواهان جدایی شده است. به گزارش مازنداسپرت ؛، رضا افتخاری که در باشگاه استقلال حضور داشت در خصوص وضعیت امین حاج‌محمدی و میثم مجیدی گفت: امروز (شنبه) نامه عدم نیاز سرمربی استقلال به امین حاج‌محمدی و میثم مجیدی را به این […]

رضا افتخاری و نصرالله عبداللهی

مدیرعامل باشگاه استقلال گفت که منصوریان به بختیار رحمانی نیاز دارد اما این بازیکن خواهان جدایی شده است.

به گزارش مازنداسپرت ؛، رضا افتخاری که در باشگاه استقلال حضور داشت در خصوص وضعیت امین حاج‌محمدی و میثم مجیدی گفت: امروز (شنبه) نامه عدم نیاز سرمربی استقلال به امین حاج‌محمدی و میثم مجیدی را به این دو بازیکن دادیم و قرار شده که هر تیمی آنها را بخواهد برای مذاکره بیایند و صحبت کنند.

وی در مورد جذب آندرانیک تیموریان گفت: قرار بوده که به ما خبر بدهند، اما هنوز خبری نداده‌اند.

افتخاری در خصوص شرایط امین حاج‌محمدی عنوان کرد: با این بازیکن قرارداد داریم و متعهد هستیم که مبلغ قرارداد او را پرداخت کنیم اما متاسفانه در حال حاضر پولی نداریم. به این بازیکن اعلام کردیم به تیم‌های خواهان خود بگوید با ما مذاکره کنند تا در صورت توافق رضایت‌نامه او را صادر کنیم.

وی عنوان کرد: برای دریافت رضایت‌نامه میثم مجیدی ۳۰۰ میلیون تومان به استقلال خوزستان پرداخت کردیم. اینکه بخواهیم رضایت‌نامه بازیکنانی مانند حاج‌محمدی را رایگان بدهیم اصلا کار حرفه‌ای نیست.

مدیرعامل باشگاه استقلال در خصوص حضور بختیار رحمانی در باشگاه استقلال گفت: من با منصوریان صحبت کردم و او اعلام کرد به هیچ وجه بختیار رحمانی را در لیست مازاد قرار نداده است و به او نیاز دارد اما بختیار خواهان دریافت رضایت‌نامه خود شده است. به این بازیکن نیز اعلام کردیم مدیر برنامه خود را به باشگاه بفرستد تا با تیم‌های خواهان او مذاکره کنیم.

افتخاری در خصوص وضعیت جپاروف و تیموریان یادآور شد: با جپاروف امشب مذاکره خواهیم کرد و امیدوار هستیم قرارداد او را نهایی کنیم. آندو نیز هنوز از تبریز نرسیده تا با مذاکره کنیم.

وی در خصوص ثبت قرارداد چشمی، حسینی و نورافکن گفت: ما برای استفاده از چشمی در لیگ قهرمانان آسیا باید با او قرارداد امضا می‌کردیم که این کار نیاز به امضای من داشت. قرارداد او را امضا کردم و به هیئت تهران بردم تا مجوز انتقال این بازیکن را دریافت کنیم. قرارداد نورافکن و حسینی نیز ثبت نشده بود و این بازیکنان براساس شناسه فردی بازی می‌کردند که قرارداد این دو را نیز ثبت کردیم.

افتخاری در پایان در خصوص ناراحتی میثم مجیدی از منصوریان خاطرنشان کرد: این مسئله را از منصوریان بپرسید اما به هرحال وقتی یک بازیکن نیمکت‌نشین می‌شود این مسائل طبیعی است./تسنیم

پاسخی بگذارید