تاریخ: ۱۴:۱۴ :: ۱۳۹۵/۱۰/۲۵
نام نویسنده: sobhan

پرتابگر چکش المپیکی کشورمان گفت: معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش اعلام کرد که وضعیت دوومیدانی را در یکی، دو هفته آینده بررسی می‌کند. به گزارش مازنداسپرت ؛کاوه موسوی   درباره دیدار امروز هفت دوومیدانی‌کار معترض با نصرالله سجادی، معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان اظهار داشت: ما درخواست […]

کاوه موسوی

پرتابگر چکش المپیکی کشورمان گفت: معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش اعلام کرد که وضعیت دوومیدانی را در یکی، دو هفته آینده بررسی می‌کند.

به گزارش مازنداسپرت ؛کاوه موسوی   درباره دیدار امروز هفت دوومیدانی‌کار معترض با نصرالله سجادی، معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان اظهار داشت: ما درخواست ملاقات را داده بودیم و مشکلات را مطرح کنیم و مسئولان در جریان شرایط قرار بگیرند.

وی افزود: از سجادی تشکر می‌کنیم، چرا که او به چنین دیدارهایی بیش از ۳۰ دقیقه فرصت اختصاص نمی‌دهد، اما ما نزدیک به ۹۰ دقیقه در کنار او بودیم و مشکلات را عنوان کردیم. سجادی نیز یکی، دو هفته فرصت خواست تا مسائل مختلف را بررسی کند و نتیجه‌اش را بگوید.

پرتابگر چکش المپیکی کشورمان در پاسخ به این سوال که آیا مشکل این دوومیدانی‌کاران معترض فقط قطع شدن حقوق است؟ گفت: مشکل ما فقط حقوق نیست، بلکه مسائل کلی پیش‌رو قرار دارد که همه را به معاون وزیر ورزش گفتیم و او نیز نُت‌برداری می‌کرد.

موسوی در پایان گفت: سجادی گفت که منتظر جواب او بمانیم. ما نیز این کار را انجام می‌دهیم و پس از آن هر کاری که او دستور بدهد، انجام خواهیم داد./تسنیم

پاسخی بگذارید