تاریخ: ۱۴:۱۲ :: ۱۳۹۵/۱۰/۲۵
نام نویسنده: sobhan

هافبک تیم فوتبال استقلال اعتقاد دارد که با نام او در این تیم بازی شده است. به گزارش مازنداسپرت ؛، بختیار رحمانی پس از خروج از جلسه‌اش با رضا افتخاری اظهار داشت: همه دیدند که چطور با نام من بازی کردند. مشکلی با منصوریان ندارم، اما چرا یک بار هم نگفت که در لیست مازاد […]

بختیار رحمانی

هافبک تیم فوتبال استقلال اعتقاد دارد که با نام او در این تیم بازی شده است.

به گزارش مازنداسپرت ؛، بختیار رحمانی پس از خروج از جلسه‌اش با رضا افتخاری اظهار داشت: همه دیدند که چطور با نام من بازی کردند. مشکلی با منصوریان ندارم، اما چرا یک بار هم نگفت که در لیست مازاد قرار دارم؟

وی افزود: دوست دارم از استقلال جدا شوم، چون به درد کادر فنی این تیم نمی‌خورم. در این مدت فشار زیادی روی من بود و خانواده‌ام زجر کشیدند.

هافبک تیم فوتبال استقلال در پاسخ به این سؤال که اگر باشگاه با جدایی او موافقت نکند، چه تصمیمی خواهد گرفت، گفت: مجبورم کارم را ادامه دهم، اما بهتر است از استقلال جدا شوم. وقتی به صورت هم نگاه می‌کنیم، خیلی چیزها را متوجه می‌شویم. اگر در لیست خروج استقلال نبودم، چرا یک نفر مصاحبه نکرد که در لیست مازاد نیستم؟ بازیکنانی که گفته می‌شود در لیست مازاد هستند، از تیم‌های دیگر پیشنهاد دارند، اما تکلیف‌شان مشخص نشده است. این انصاف نیست. میثم مجیدی چند پیشنهاد داشت، اما امروز پیشنهادی ندارد.

رحمانی در خصوص اینکه بالاخره در لیست خروج استقلال قرار دارد یا نه، خاطرنشان کرد: نمی‌دانم و اصلاً خبری هم ندارم. از ته دلم می‌خواهم از استقلال جدا شوم، چون ۲۰ روز است که تحت فشار قرار دارم و کسی هم حمایتم نمی‌کند.

وی خاطرنشان کرد: نمی‌دانم چرا پس از بازی با سپاهان یک نفر نیامد و بگوید در لیست خروج نیستم. امروز خدمت آقای افتخاری رفتم و حرف‌هایم زدم، اما متأسفانه کار تمام نشده و باز هم قرار است صحبت کنیم.

«در حق من نامردی کردند»، هافبک تیم فوتبال استقلال با بیان این جمله خاطرنشان کرد: من روی زمین نمی‌مانم، اما فعلاً نمی‌خواهم در مورد پیشنهاداتم صحبت کنم. امشب قرار است با نصرالله عبداللهی صحبت کنم تا شاید تکلیفم مشخص شود.

رحمانی تصریح کرد: همه می‌دانند برای استقلال از چه چیزهایی گذشته و تاوان چه چیزهایی را دادم. از لحاظ فنی خودم مقصر بوده و همه چیز را به گردن می‌گیرم. باور کنید ۵۰۰ میلیون از استقلال گرفتم که زهرمارم شده است. حاضر بودم این پول را بدهم تا این بلاها سرم نیاید./تسنیم

پاسخی بگذارید