تاریخ: ۱۳:۵۵ :: ۱۳۹۵/۱۰/۲۵
نام نویسنده: sobhan

  سرمربی تیم فوتبال رئال مادرید با تمجید از کاپیتان تیمش، اعتراف کرد که کار کهکشانی‌ها برای غلبه بر آندلسی‌ها سخت‌تر از رویارویی اخیر دو تیم در جام حذفی خواهد بود. به گزارش مازنداسپرت ؛، زین‌الدین زیدان در کنفرانس خبری پیش از بازی فردا شب (یکشنبه) تیمش برابر سویا در هفته هجدهم لالیگا به سخت‌تر […]

زین‌الدین زیدان

 

سرمربی تیم فوتبال رئال مادرید با تمجید از کاپیتان تیمش، اعتراف کرد که کار کهکشانی‌ها برای غلبه بر آندلسی‌ها سخت‌تر از رویارویی اخیر دو تیم در جام حذفی خواهد بود.

به گزارش مازنداسپرت ؛، زین‌الدین زیدان در کنفرانس خبری پیش از بازی فردا شب (یکشنبه) تیمش برابر سویا در هفته هجدهم لالیگا به سخت‌تر بودن کار مردانش برای نتیجه گرفتن در ورزشگاه رامون سانچس پیسخوان، نسبت به بازی‌های دو هفته اخیر با این تیم در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی اعتراف کرد.

زیدان که مردانش در کوپا دل‌ری در مجموع دو بازی سویا را با نتیجه ۶ بر ۳ شکست دادند و پنجشنبه هفته گذشته در خانه این تیم ۳ بر ۳ مساوی کردند، گفت: یک بازی سخت دیگر پیش رو داریم مثل بازی بازی پنجشنبه شب و حتی سخت‌تر از آن. از این بابت مطمئنم.

زیزو سپس به اتفاقاتی که در بازی پنجشنبه شب برای سرخیو راموس رخ داد و اهانت‌هایی که از سوی هواداران سویا به کاپیتان کهکشانی‌ها شد اشاره داشت و به دفاع از مدافع میانی اسپانیایی تیمش پرداخت.

او اظهار داشت: قبل از هرچیز باید گفت که راموس کاپیتان تیم ما و برای همه ما یک الگوست. راموس بهترین سمبل برای بازیکنان اسپانیایی است.اتفاقی که رخ داد به تاریخ پیوست. ما و سویا خواهان رعایت نهایت احترام به بازیکنان شده‌ایم. این موضوع برای ما تمام شده و به بازی بزرگی که در پیش داریم فکر می‌کنیم.

سرمربی کهکشانی‌ها در پاسخ به این سؤال که تیمش را با چه تاکتیکی در خانه آندلسی‌ها به میدان خواهد فرستاد، عنوان کرد: ما این بار هم یک بازی شبیه همان چیزی که در دور رفت و برگشت جام حذفی برابر سویا انجام دادیم ارائه خواهیم کرد. از این رو انتظار دارم که حریف کارمان را سخت کند، همان‌طور که پنجشنبه شب این کار را انجام داد. بازی سختی در پیش داریم. سویا هم مانند ما می‌خواهد در لالیگا موفق باشد و می‌خواهد بازی را ببرد. برای این بازی آماده‌ایم.

زیدان درباره وضعیت کریستیانو رونالدو و آمادگی او برای به میدان رفتن تأکید کرد: وضعیت او بسیار خوب است. رونالدو تمرینات را انجام داده اما پنجشنبه استراحت کرد. او کاملاً آماده است.

رئالی‌ها فردا شب (یکشنبه) از ساعت ۲۳:۱۵ به وقت تهران برای سومین بار طی ۲ هفته اخیر به مصاف سویا می‌روند و برای دومین بار در عرض ۴ روز میهمان آندلسی‌ها خواهند بود./ تسنیم

پاسخی بگذارید