تاریخ: ۱۳:۵۰ :: ۱۳۹۵/۱۰/۲۵
نام نویسنده: sobhan

مدافع فرانسوی با عقد قراردادی به صورت قرضی راهی المپیاکوس یونان شد تا پس از کریم انصاری‌فرد دومین خرید زمستانی این تیم یونانی باشد. به گزارش مازنداسپرت ؛، باشگاه المپیاکوس آتن که روز گذشته (جمعه) با عقد قرارداد کریم‌ انصاری‌فرد از اولین خرید فصل نقل و انتقالات زمستانی خود رونمایی کرده بود، مدافع چپ تیم […]

آلی سیسوخو

مدافع فرانسوی با عقد قراردادی به صورت قرضی راهی المپیاکوس یونان شد تا پس از کریم انصاری‌فرد دومین خرید زمستانی این تیم یونانی باشد.

به گزارش مازنداسپرت ؛، باشگاه المپیاکوس آتن که روز گذشته (جمعه) با عقد قرارداد کریم‌ انصاری‌فرد از اولین خرید فصل نقل و انتقالات زمستانی خود رونمایی کرده بود، مدافع چپ تیم آستون ویلای انگلیس را نیز به خدمت گرفت.

آلی سیسوخو، مدافع ۲۹ ساله فرانسوی با سابقه بازی در تیم لیورپول در سال ۲۰۱۴ میلادی به تیم آستون‌ویلا پیوست اما تا پایان فصل جاری سوپر لیگ یونان برای المپیاکوس به میدان خواهد رفت. انتقال این بازیکن به المپیاکوس با قرارداد قرضی صورت گرفته است.

تیم المپیاکوس قهرمان ۱۸ دوره متوالی سوپر لیگ یونان است و هم‌اکنون نیز صدر جدول رده‌بندی فصل جاری این رقابت‌ها را در اختیار دارد./تسنیم

پاسخی بگذارید