تاریخ: ۱۳:۴۲ :: ۱۳۹۵/۱۰/۲۵
نام نویسنده: sobhan

ورزش > لیگ برتر – :شرایط فنی و تاکتیکی پرسپولیس باعث شده تا سرخ‌ها در هر بازی کارت‌های زیادی را توسط داور دریافت کنند.   به گزارش مازنداسپرت ؛علیرغم اینکه برانکو ایوانکوویچ در مصاحبه امروز خود مدعی شد پخش کارت در بازی روز گذشته مقابل سایپا چندان عادلانه نبوده، اما سبک بازی فیزیکی پرسپولیس را در ثبت […]

ورزش > لیگ برتر – :شرایط فنی و تاکتیکی پرسپولیس باعث شده تا سرخ‌ها در هر بازی کارت‌های زیادی را توسط داور دریافت کنند.

 

به گزارش مازنداسپرت ؛علیرغم اینکه برانکو ایوانکوویچ در مصاحبه امروز خود مدعی شد پخش کارت در بازی روز گذشته مقابل سایپا چندان عادلانه نبوده، اما سبک بازی فیزیکی پرسپولیس را در ثبت کارت‌های بی شمار توسط بازیکنان این تیم را نمی توان نادیده گرفت.

با این شرایط سرخ‌ها در بازی‌های آینده کار دشواری برای مدیریت کارت و بازیکنان محروم خود پیش رو خواهند داشت. آنها در بازی برابر فولاد خوزستان فرشاد احمدزاده را به دلیل دریافت کارت قرمز مستقیم در اختیار نخواهند داشت. این در حالی است که شماره ۱۰ پرسپولیس دو کارت زرد نیز در کارنامه دارد و در صورت دریافت کارت بار دیگر محرومیت را تجربه خواهد کرد.

علاوه بر فرشاد احمدزاده، وحید امیری، سیدجلال حسینی، علیرضا بیرانوند، مهدی طارمی، کمال کامیابی نیا، محسن مسلمان و علی علیپور نیز در آستانه محرومیت بعد از دریافت اولین کارت زرد خود قرار دارند. در عین حال محمد انصاری که به عنوان بازیکن دو اخطاره و در آستانه محرومیت در برخی رسانه‌ها معرفی می‌شد، طبق قوانین با توجه به اینکه دو کارت زرد او در بازی با پیکان منجر به دریافت کارت قرمز شده، از این شرایط خارج است و در آستانه محرومیت قرار ندارد.

کامیابی نیا، هافبک جنگنده پرسپولیس اکنون با دریافت پنجمین کارت زرد خود، بعنوان پرکارت ترین بازیکن سرخپوش در جمع شاگردان برانکو ایوانکوویچ معرفی شده است. او بعد از محرومیت از بازی برابر سپاهان، اکنون بار دیگر در آستانه محرومیت قرار دارد و باید مراقب عملکرد فیزیکی و اعتراضی خود در جریان بازی‌های آینده تیمش باشد/ورزش سه

پاسخی بگذارید