تاریخ: ۱۳:۲۹ :: ۱۳۹۵/۱۰/۲۵
نام نویسنده: sobhan

ورزش > فوتبال جهان –  از رکورد ۴۰ بازی بدون شکست برای رئال نوشت.   به گزارش مازنداسپرت ؛ ۲۴آوریل ۲۰۱۶، رئال مادرید در زمین رایو وایکانو ابتدا ۲-۰ عقب افتاد اما بیل تا قبل از اتمام نیمه اول فاصله را به یک گل کاهش داد و در نیمه دوم، لوکاس و بازهم بیل دو گل دیگر […]

ورزش > فوتبال جهان –  از رکورد ۴۰ بازی بدون شکست برای رئال نوشت.

 

به گزارش مازنداسپرت ؛ ۲۴آوریل ۲۰۱۶، رئال مادرید در زمین رایو وایکانو ابتدا ۲-۰ عقب افتاد اما بیل تا قبل از اتمام نیمه اول فاصله را به یک گل کاهش داد و در نیمه دوم، لوکاس و بازهم بیل دو گل دیگر زدند تا رئال بازی باخته را با برد عوض کند.

 9 آگوست ۲۰۱۶، رئال در سوپرکاپ اروپا تا دقیقه ۹۰ از سویا ۲-۱ عقب بود اما راموس کار با به تساوی کشاند تا در وقت های اضافه کارواخال با گل دقیقه ۱۲۰ خود باعث پیروزی رئال شود.

 14 سپتامبر ۲۰۱۶، رئال در برنابئو و از هفته اول دور گروهی لیگ قهرمانان میزبان اسپورتینگ لیسبون بود. کهکشانی ها تا دقیقه ۹۰ با یک گل از میهمان خود عقب بودند که رونالدو و موراتا با دو گل خود بازی باخته را برای رئال با برد عوض کردند.

 2 نوامبر ۲۰۱۶، رئال تا دقیقه ۸۵ با نتیجه ۳-۲ از لژیا ورشو عقب بود که کوواچیچ توانست گل تساوی را به ثمر برساند و مانع شکست رئال در زمین حریف شود.

۲۶ نوامبر ۲۰۱۶، رئال از هفته سیزدهم لالیگا میزبان خیخون بود و ابتدا با دو گل رونالدو پیش افتاد و سپس یک گل دریافت کرد. در نیمه دوم خیخون بارها تا مرز گلزنی پیش رفت و حتی یک پنالتی هم از دست داد تا رئال به طرز عجیبی از شکست فرار کند.

 3 دسامبر ۲۰۱۶، رئال در نوکمپ به مصاف بارسلونا رفت و تا دقیقه ۹۰ با یک گل از این تیم عقب بود که راموس توانست روی سانتر مودریچ با ضربه سر کار را به تساوی بکشاند.

 10دسامبر ۲۰۱۶، رئال در برنابئو میزبان دپورتیوو بود و تا دقیقه ۸۵ با نتیجه ۲-۱ از میهمان خود عقب بود که به لطف دو گل ماریانو و راموس توانست بازهم بازی باخته را با پیروزی عوض کند.

بازی شب گذشته در یک هشتم نهایی کوپا دل ری برابر سویا که رئال تا دقیقه ۹۳ با نتیجه ۳-۲ از میزبان خود عقب بود اما کریم بنزما کار را به تساوی کشاند./آی‌اسپورت

پاسخی بگذارید