تاریخ: ۱۷:۱۲ :: ۱۳۹۵/۱۰/۲۴
نام نویسنده: sobhan

بی‌توجهی سرپرست باشگاه پرسپولیس به خبرنگاران بعد از بازی‌های این تیم که اغلب هم با پیروزی به پایان می‌رسد برای خبرنگاران حوزه پرسپولیس تبدیل به یک اپیدمی شده است. به گزارش مازنداسپرت ؛با وجود پیروزی تیم فوتبال پرسپولیس در بازی امروز مقابل سایپا و شیرین شدن کام هواداران  این تیم که یک بار دیگر تیم […]

خبرگزاری فارس: بی‌توجهی تکراری سرپرست باشگاه پرسپولیس به خبرنگاران

بی‌توجهی سرپرست باشگاه پرسپولیس به خبرنگاران بعد از بازی‌های این تیم که اغلب هم با پیروزی به پایان می‌رسد برای خبرنگاران حوزه پرسپولیس تبدیل به یک اپیدمی شده است.

به گزارش مازنداسپرت ؛با وجود پیروزی تیم فوتبال پرسپولیس در بازی امروز مقابل سایپا و شیرین شدن کام هواداران  این تیم که یک بار دیگر تیم محبوب خود را در صدر جدول می‌بینند اما اتفاقی تکراری بعد از بازی‌های پرسپولیس به خصوص در ورزشگاه آزادی رخ می‌دهد که خستگی یک روز پرفشار را برای خبرنگاران بیش از همیشه می‌کند.

اصحاب رسانه و خبرنگاران که به نوعی پل ارتباطی بین مسئولان و ورزشکاران بامردم به حساب می‌آیند بر حسب وظیفه خود در پایان هر مسابقه مصاحبه‌های مسئولان و بازیکنان را گرفته و روی خروجی رسانه خود قرار می‌دهند تا هواداران و علاقه‌مندان در جریان آخرین صحبت‌های افراد مورد علاقه خود باشند. اما در یک اتفاق تکراری علی اکبر طاهری سرپرست باشگاه پرسپولیس در حالی که خبرنگاران انتظار مصاحبه او را می‌کشند اما او بی‌توجه به حدود ۱۰ خبرنگار بعد از هر بازی به داخل اتاق مسئول ورزشگاه آزادی می‌رود و هیچ پاسخی به درخواست خبرنگاران برای مصحابهه نمی‌کند.

این در حالی است که در چندین نوبت خبرنگاران در حدود ۳۰ دقیقه پشت در منتظر می‌مانند تا سرپرست باشگاه پرسپولیس پاسخگوی سوالات آنها باشد که البته بجز چند باری که او مصاحبه کرده در خیلی از موارد با وجود اینکه می‌داند عده‌ای خبرنگار پشت در اتاق منتظر او صحبت‌های هستند از اتاق بیرون ‌آمده و عنوان می‌کند که مصاحبه نمی‌کند.

این بی‌توجهی و بی‌محلی به اصحاب رسانه چندین بار تاکنون اتفاق افتاده و مشخص نیست سرپرست باشگاه پرسپولیس که دائما از رسانه‌ها می‌خواهد برای شاد کردن دل هواداران تیم فقط خبرهای خوب را مخابره کنند چرا این اقدام را چندین بار انجام داده است./فارس

پاسخی بگذارید