تاریخ: ۱۶:۵۴ :: ۱۳۹۵/۱۰/۲۴
نام نویسنده: sobhan

مهدی طارمی با زدن گل به سایپا سی‌و یکمین گل خود را در رقابت‌های لیگ برتر به ثمر رساند و بالاتر از کاظمیان در رده نخست جدول گلزنان پرسپولیس قرار گرفت. به گزارش مازنداسپرت ؛ مهدی طارمی با زدن تک گل بازی امروز به سایپا موفق به عبور از جواد کاظمیان شد و با ۳۱ گل […]

خبرگزاری فارس: طارمی بهترین گلزن پرسپولیس در رقابت‌های لیگ برتر شد

مهدی طارمی با زدن گل به سایپا سی‌و یکمین گل خود را در رقابت‌های لیگ برتر به ثمر رساند و بالاتر از کاظمیان در رده نخست جدول گلزنان پرسپولیس قرار گرفت.

به گزارش مازنداسپرت ؛ مهدی طارمی با زدن تک گل بازی امروز به سایپا موفق به عبور از جواد کاظمیان شد و با ۳۱ گل به عنوان بهترین گلزن پرسپولیس تا امروز در رقابت‌های لیگ برتر انتخاب شد.

پیش از این جواد کاظمیان با ۳۰ و کریم باقری با ۲۹ گل به عنوان رکورداران گلزنی در پرسپولیس محسوب می‌شدند که هر دو نفر دیگر در این تیم به عنوان بازیکن حضور ندارند. این آمار در رقابت‌های لیگ برتر محسوب شده و ارتباطی با لیگ‌های سابق تخت جمشید و آزادگان ندارد.

بعد از پایان مسابقه دو تیم پرسپولیس و سایپا علی‌اکبر طاهری به همراه طباطبایی رئیس کنونی ورزشگاه آزادی به اتاق وی رفت و در حالی که خبرنگاران منتظر گفت‌وگو با وی بودند با آنها صحبت نکرد./فارس

پاسخی بگذارید