تاریخ: ۱۶:۱۰ :: ۱۳۹۵/۱۰/۲۴
نام نویسنده: sobhan

مدیرعامل باشگاه سایپا گفت: هر دو تیم به عملکرد داوری اعتراض داشتند و این نشان می‌دهد که داوران با هم هماهنگ نبودند. به گزارش مازنداسپرت ؛در چارچوب هفته شانزدهم لیگ برتر فوتبال امروز تیم‌های پرسپولیس و سایپا در استادیوم آزادی به مصاف هم رفتند که این دیدار در پایان با نتیجه یک بر صفر به […]

خبرگزاری فارس: درویش: هر دو تیم به عملکرد داوری اعتراض داشتند/ از فرکی حمایت می‌کنیم

مدیرعامل باشگاه سایپا گفت: هر دو تیم به عملکرد داوری اعتراض داشتند و این نشان می‌دهد که داوران با هم هماهنگ نبودند.

به گزارش مازنداسپرت ؛در چارچوب هفته شانزدهم لیگ برتر فوتبال امروز تیم‌های پرسپولیس و سایپا در استادیوم آزادی به مصاف هم رفتند که این دیدار در پایان با نتیجه یک بر صفر به سود قرمزپوشان پایتخت به پایان رسید.

رضا درویش مدیرعامل باشگاه سایپا در صحبت‌های خود اظهار داشت: ما از فرکی حمایت می‌کنیم امروز بازی خوبی را شاهد بودیم ما بازیکنان جدیدی را جذب کرده‌ایم تا آنها خودشان را بخواهند نشان دهند زمان می‌برد.ما نیمه دوم در ابتدای بازی گل بدی خوردیم بچه‌های ما تلاش کردند تا گل تساوی را بزنند که نشد امیدوارم بازی‌های بعدی بتوانند به تلاش‌های خود مثمر ثمر باشند.

وی در ادامه افزود: ما در طول بازی موقعیت‌های خوبی ایجاد کردیم اما تبدیل به گل نشد. برای هماهنگی بازیکنان فکر می‌کنم زمان می‌‌برد تا آنها بتوانند با تیم و بازیکنان دیگر هماهنگ شوند.

مدیرعامل باشگاه سایپا در مورد داوری اظهار داشت: هر دو تیم به عملکرد داوری اعتراض داشتند وقتی هر دو تیم اعتراض می‌کنند نشان می‌دهد داوری شاید و باید خیلی خوب نیست شما دیدید که تیم برنده نیز به عملکرد داوری اعتراض داشت. داوری‌ها یک مقدار با هم هماهنگ نبودند./فارس

پاسخی بگذارید