تاریخ: ۱۶:۰۹ :: ۱۳۹۵/۱۰/۲۴
نام نویسنده: sobhan

تیم فوتبال سوریه در هفته ششم مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ در ورزشگاه تانکو عبدالرحمن مالزی از حریفش میزبانی می‌کند. به گزارش مازنداسپرت ؛تیم فوتبال سوریه در هفته ششم مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ در تاریخ ۳ فروردین ۹۶ در ورزشگاه تانکو عبدالرحمن مالزی از حریفش یعنی ازبکستان میزبانی می‌کند. این در حالی است که این ورزشگاه […]

خبرگزاری فارس: سوریه میزبان ازبکستان در ورزشگاه جنجالی!

تیم فوتبال سوریه در هفته ششم مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ در ورزشگاه تانکو عبدالرحمن مالزی از حریفش میزبانی می‌کند.

به گزارش مازنداسپرت ؛تیم فوتبال سوریه در هفته ششم مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ در تاریخ ۳ فروردین ۹۶ در ورزشگاه تانکو عبدالرحمن مالزی از حریفش یعنی ازبکستان میزبانی می‌کند.

این در حالی است که این ورزشگاه از امکانات اولیه میزبانی نیز بهره نمی‌برد و مشخص نیست کنفدراسیون فوتبال آسیا چه اصراری برای برگزاری دیدارهای ملی در این ورزشگاه دارد.

دیدار تیم‌های ملی سوریه و ایران نیز از هفته پنجم رقابت‌های مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه در این ورزشگاه در شهر سرمبان مالزی برگزار شد که مشکلات به وجود آمده باعث شد تا مسئولان فدراسیون و کادرفنی تیم ملی ایران نسبت به این موضوع و برگزاری دیدار در تانکو عبدالرحمن اعتراضاتی را داشته باشند.

با این حال و طبق اعلام مسئولان فدراسیون سوریه قرار بود این ورزشگاه برای دیدار با ازبکستان تغییر کرده و بازی در کوالالامپور برگزار شود که با اعلام کنفدراسیون فوتبال آسیا این دیدار نیز در ورزشگاه جنجالی در مالزی و در کنار گوش کنفدراسیون فوتبال آسیا برگزار خواهد شد./فارس

پاسخی بگذارید