تاریخ: ۱۶:۰۳ :: ۱۳۹۵/۱۰/۲۴
نام نویسنده: sobhan

بازیکن تیم فوتبال ذوب‌آهن گفت:‌ با توجه به سبک فوتبال سیاه‌جامگان شرایط بازی طبیعی نبود اما حق تیم ما در این مسابقه برد بود. به گزارش مازنداسپرت ؛ مهدی مهدی‌پور بعد از پیروزی ذوب‌آهن مقابل سیاه‌جامگان اظهار داشت: در تعطیلات نیم فصل بعد از استراحتی که انجام دادیم کار را به خوبی شروع کردیم و امروز بچه‌ها […]

خبرگزاری فارس: مهدی‌پور: شرایط بازی طبیعی نبود اما حق ذوب‌آهن برد بود

بازیکن تیم فوتبال ذوب‌آهن گفت:‌ با توجه به سبک فوتبال سیاه‌جامگان شرایط بازی طبیعی نبود اما حق تیم ما در این مسابقه برد بود.

به گزارش مازنداسپرت ؛ مهدی مهدی‌پور بعد از پیروزی ذوب‌آهن مقابل سیاه‌جامگان اظهار داشت: در تعطیلات نیم فصل بعد از استراحتی که انجام دادیم کار را به خوبی شروع کردیم و امروز بچه‌ها زحمت زیادی کشیدند ولی فکر می‌کنم با توجه به سبک بازی و فوتبال تدافعی سیاه‌جامگان شرایط مسابقه خیلی معمولی نبود. خدا را شکر که از تک موقعیت استفاده کرده و به برتری رسیدیم. 

وی در پاسخ به این سوال که آیا با این برد شکست مقابل تراکتورسازی فراموش کرده‌اند گفت:  آن شکست از ذهن ما پاک نمی‌شود و هنوز هم بازیکنانمان به آن بازی فکر می‌کنند و اگر یکسری اتفاقات نمی‌افتاد به فینال می‌رفتیم اما باید بپذیریم آن بازی به تاریخ پیوست ولی خیلی به ما سخت گذشت. 

مهدی‌پور در خصوص اینکه آینده ذوب‌آهن را چطور می‌‌بیند،گفت: ما تیم بسیار خوب و جوانی داریم و فکر می‌کنم میانگین سنی‌مان ۲۴ سال است و این نشان می‌دهد که ذوب‌آهن آینده روشنی دارد./فارس

پاسخی بگذارید