تاریخ: ۱۵:۵۶ :: ۱۳۹۵/۱۰/۲۴
نام نویسنده: sobhan

کاپیتان تیم فوتبال ذوب آهن، گفت: هر بازیکنی برای خودش جایگاهی دارد و امروز هم در نبود مرتضی تبریزی بازیکنان خوب کار کردند و موقعیت‌های زیادی را به وجود آوردند. به گزارش مازنداسپرت ؛مهدی رجب‌زاده بعد از پیروزی یک بر صفر ذوب آهن مقابل سیاه‌جامگان،‌گفت: خدا را شکر شروع خوبی در این بازی داشتیم باید […]

خبرگزاری فارس: رجب‌زاده: هر بازیکنی برای خودش جایگاهی دارد/ باید بیشتر قدر موقعیت‌هایمان را بدانیم

کاپیتان تیم فوتبال ذوب آهن، گفت: هر بازیکنی برای خودش جایگاهی دارد و امروز هم در نبود مرتضی تبریزی بازیکنان خوب کار کردند و موقعیت‌های زیادی را به وجود آوردند.

به گزارش مازنداسپرت ؛مهدی رجب‌زاده بعد از پیروزی یک بر صفر ذوب آهن مقابل سیاه‌جامگان،‌گفت: خدا را شکر شروع خوبی در این بازی داشتیم باید بیشتر گل می‌زدیم. هفت هشت موقعیت عالی را به گل تبدیل نکردیم. موقعیت‌های زیادی داشتیم اما خدا را شکر که در نهایت برنده شدیم.

وی افزود: هر ۱۰ دقیقه یک موقعیت داشتیم و کاملا برتر بودیم در اواخر بازی داشتیم غافلگیر می‌شدیم اما باید توپ‌هایمان را گل می‌کردیم.

کاپیتان ذوب آهن در مورد اینکه آیا غیبت مرتضی تبریزی امروز خیلی تاثیرگذار بود، گفت:‌هر کسی در تیم برای خودش جایگاهی دارد هر کسی یک خصوصیت دارد در خیلی‌ از مسابقات اگر بازیکنی نبوده نفرات دیگری خیلی خوب جایش را پر کردند امروز هم خیلی خوب بودیم و موقعیت‌های زیادی ایجاد کردیم مرتضی تبریزی بازیکن گلزن ما است و انشاءالله از هفته آینده به ترکیب باز می‌گردد و شرایط را برای تیم‌مان بهتر می‌کند./فارس

پاسخی بگذارید