تاریخ: ۱۳:۱۱ :: ۱۳۹۵/۱۰/۲۴
نام نویسنده: sobhan

تیم فوتبال خونه به خونه با انجام یک بازی خوب در غیاب هواداران با نتیجه ۳ ـ یک تیم سختکوش مس رفسنجان را شکست داد به گزارش مازنداسپرت ؛ خونه به خونه در دومین هفته از رقابت‌های دور برگشت لیگ دسته اول در خانه میزبان مس رفسنجان اوج گرفته بود که این بازی را با ۳ […]

2 1تیم فوتبال خونه به خونه با انجام یک بازی خوب در غیاب هواداران با نتیجه ۳ ـ یک تیم سختکوش مس رفسنجان را شکست داد

به گزارش مازنداسپرت ؛ خونه به خونه در دومین هفته از رقابت‌های دور برگشت لیگ دسته اول در خانه میزبان مس رفسنجان اوج گرفته بود که این بازی را با ۳ گل به سود خود تمام کرد. البته گل اول بازی را مس رفسنجان با ضربه آرمان رمضانی(۱۱) به ثمر رساند اما خونه‌به‌خونه به سرعت بازی را مساوی کرد. زننده این گل حمید کاظمی(۲۰، پنالتی) آقای گل فصل پیش لیگ دسته اول بود. کسی که گل سوم تیمش را هم در دقیقه ۶۵ به ثمر رساند. در این بین خونه‌به‌خونه یک گل دیگر را هم وارد دروازه مس کرد که این گل توسط مهدی خیری (۶۲ ) به ثمر رسید. البته شاگردان میشو سرمربی مس رفسنجان از دقیقه ۱۷ با اخراج میثم خداشناس ۱۰ نفره بازی می‌کردند. رفسنجانی‌ها بعد از دریافت سومین گل با خطای هند بیرون ۱۸ دروازه‌بانشان ۹ نفره شدند تا هیچ شانسی برای بازگشت نداشته باشند. 

خونه‌به‌خونه بعد از ۹ نفره شدن حریف فرصت‌های دیگری را هم از دست داد اما با ۳ امتیاز امروز با توجه به توقف گل‌گهر خود را در مربع صدرنشینی حفظ کرد و البته فاصله خود را با دیگر کرمانی بالانشین لیگ کمتر کرد. این تیم حالا با ۳۲ امتیاز در انتظار روزهای بهتر در رقابت‌های لیگ دسته اول است.

 

پاسخی بگذارید