تاریخ: ۱۲:۲۰ :: ۱۳۹۵/۱۰/۲۴
نام نویسنده: sobhan

  هواداران پرسپولیس بازیکن جدید تیم‌شان را به شدت تشویق کردند. به گزارش مازنداسپرت،  تیم‌های پرسپولیس و سایپا در حالی از دقایقی دیگر به مصاف هم می‌روند که حدود ۴۰ هزار نفر در ورزشگاه آزادی حضور یافته‌اند و همچنان بر تعداد آنها افزوده می‌شود. * در حالی که یک بازیکن شبیه گادوین منشا مهاجم پیکان […]

سروش رفیعی

 

هواداران پرسپولیس بازیکن جدید تیم‌شان را به شدت تشویق کردند.

به گزارش مازنداسپرت،  تیم‌های پرسپولیس و سایپا در حالی از دقایقی دیگر به مصاف هم می‌روند که حدود ۴۰ هزار نفر در ورزشگاه آزادی حضور یافته‌اند و همچنان بر تعداد آنها افزوده می‌شود.

* در حالی که یک بازیکن شبیه گادوین منشا مهاجم پیکان در ورزشگاه حضور پیدا کرده بود و حتی کسانی که اطراف او حضور داشتند اعلام کردند که گادوین منشا است، اما ظاهرا او قرار است در تمرینات تیم سایپا شرکت کند.

* هواداران پرسپولیس سروش رفیعی بازیکن جدیدشان را به شدت تشویق و از او استقبال کردند.

* عادل فردوسی‌پور گزارشگر بازی به همراه برادرش وارد ورزشگاه شد و با استقبال تماشاگران پرسپولیس مواجه شد.

* محمدرضا زادمهر عضو هیئت مدیره پرسپولیس و مهرداد میناوند در جایگاه حضور یافتند.

* هواداران پرسپولیس مهدی طارمی را با شعار «قاتل آبی‌ها» تشویق کردند.

* حامد لک، عزت‌الله پورقاز، روزبه شاه‌علیدوست، سیامک کوروشی، غلامرضا رضایی، حامد شیری، علیرضا علیزاده، امید خالدی، رضا جعفری، ایوب کلانتری و محمدرضا خلعتبری ۱۱ بازیکن سایپا برای این دیدار هستند.

* صادق محرمی، پل یانسکی، حمیدرضا طاهرخانی، رادوشوویچ، علی علیپور، ولادیمیر پریمیوف و سامان نریمان جهان نیمکت‌نشینان پرسپولیس در این دیدار خواهند بود./تسنیم

پاسخی بگذارید