تاریخ: ۱۲:۰۷ :: ۱۳۹۵/۱۰/۲۴
نام نویسنده: sobhan

ورزش > لیگ برتر – سرمربی تیم نفت تهران در کنفرانس خبری بعد از بازی با استقلال حاضر شد.   به گزارش مازنداسپرت، علی دایی پس از شکست ۱-۰ تیمش مقابل استقلال به کنفرانس آمد و پاسخگوی سوالات خبرنگاران شد. او ابتدا درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی و همچنین بازیکن تیم امید نفت را تسلیت گفت و ادامه […]

ورزش > لیگ برتر – سرمربی تیم نفت تهران در کنفرانس خبری بعد از بازی با استقلال حاضر شد.

 

به گزارش مازنداسپرت، علی دایی پس از شکست ۱-۰ تیمش مقابل استقلال به کنفرانس آمد و پاسخگوی سوالات خبرنگاران شد. او ابتدا درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی و همچنین بازیکن تیم امید نفت را تسلیت گفت و ادامه داد:«باید به کمیته انضباطی به خاطر رایی که صادر کرد، بگویم که بعضی ها به فوتبال ایران احاطه دارند و شبانه جلسه می گذارند و رای می دهند.»

او این را گفت و ادامه داد:«شما فیلم را ببینید که چه وضعیتی در زمین بود. برخورد داور با با بازیکنان ما را مشاهده کنید. در نیمه اول، حمدی‌نژاد کاری نکرد که داور به سود استقلال خطا گرفت. بازیکنی که سر می خورد را با کارت جریمه می کند؟ فیلم بازی هست. خطایی که منجر به گل شد خنده دار بود چون کاوه رضایی سر خورد و کسی روی او خطا نکرد. چطور یک نفر می تواند با این داوری شب راحت بخوابد؟ البته در بازی سپاهان هم همین طور بود.»

وی با انتقاد از عملکرد سازمان لیگ و کمیته داوران گفت: «فیفا باید از اتفاقاتی که در ایران رخ می دهد درس بگیرد! فیفا یک لحظه هم نباید درنگ کند و باید از کار فدراسیون ما کپی و الگوبرداری کند.»

دایی که به شدت از اتفاقات رخ داده در این بازی شاکی بود در ادامه انتقاداتش گفت: «فکر می کنید چرا ما در مسابقات آسیایی موفق نمی شویم؟ برای همین چیزهاست که هر سال باشگاه‌های ما قهرمان آسیا می‌شوند! استقلال به جز آن ضربه ایستگاهی که ناحق گرفته شد کار خاصی کرد؟ آیا حق ما بود ببازیم؟ کسی که خواب باشد با یک تلنگر بیدار می شود اما کسی که خودش را به خواب زده، با فریاد من از خواب بیدار نمی شود. همه این اتفاق ها بعد از صعود ما به فینال جام حذفی برنامه ریزی شده است.»

سرمربی نفت بابت ناداوری شاکی بود گفت: «متاسفانه یک برنامه ورزشی داریم که اطلاعات غلط به مردم می دهد و مثلا صحنه های داوری بیرون ۱۸ را نشان نمی دهد. در زمینی که ما میزبانش بودیم تمرین کردند که این مساله را هرگز ندیده بودم و این مساله عجیب و غریب بود.»

دایی در خصوص فحاشی طرفداران استقلال گفت: «این فحاشی چیز عجیبی نبود. لیدرهایشان می آیند سمت تماشاگران ما و دعوا می‌کنند حالا شما می پرسید چرا فحش می دهند؟»/خبرآنلاین

پاسخی بگذارید