تاریخ: ۱۱:۴۵ :: ۱۳۹۵/۱۰/۲۴
نام نویسنده: sobhan

ورزش > فوتبال ملی – کریم انصاری‌فرد با قراردادی ۳ و نیم ساله در حالی به تیم صدرنشین لیگ یونان می‌رود که سالانه تقریبا ۵۰۰ هزار یورو به جیب خواهد زد.   به گزارش مازنداسپرت، و به نقل از رادیو ورزش یونان، امروز (جمعه) باشگاه المپیاکوس صدرنشین لیگ حرفه‌ای یونان، خبر جذب کریم انصاری فرد را رسما اعلام […]

ورزش > فوتبال ملی – کریم انصاری‌فرد با قراردادی ۳ و نیم ساله در حالی به تیم صدرنشین لیگ یونان می‌رود که سالانه تقریبا ۵۰۰ هزار یورو به جیب خواهد زد.

 

به گزارش مازنداسپرت، و به نقل از رادیو ورزش یونان، امروز (جمعه) باشگاه المپیاکوس صدرنشین لیگ حرفه‌ای یونان، خبر جذب کریم انصاری فرد را رسما اعلام کرد. او روز گذشته معاینات پزشکی خود را انجام داد تا بعد از هفته‌ها گمانه‌زنی، به پرافتخارترین تیم یونان بپیوندد و شاگرد پائولو بنتو در این تیم شود که قبلا هدایت تیم ملی پرتغال را بر عهده داشت. بر خلاف تیم‌های قبلی انصاری فرد که قرارداد یک ساله داشت این بار بازیکن ایرانی با قراردادی سه و نیم ساله به المپیاکوس می‌رود و تقریبا سالانه ۵۰۰ هزار یورو درآمد خواهد داشت.
گفته می‌شود که ورود کریم انصاری فرد به المپیاکوس همراه با خروج اسکار کاردوسو از این تیم همراه خواهد شد که هنوز این باشگاه خبر را تایید نکرده است.
انصاری فرد قرار است امروز (جمعه) با اعضای باشگاه و هم‌تیمی‌هایش دیدار کند و جلسه معارفه خود را برگزار کند. او در این تیم هم‌تیمی بازیکنانی چون مارکو مارین و استفان کامبیاسو شده است/ایسنا

پاسخی بگذارید