تاریخ: ۱۴:۴۹ :: ۱۳۹۵/۱۰/۲۳
نام نویسنده: sobhan

مدیرعامل باشگاه پیکان گفت: از عملکرد بازیکنان پیکان در دیدار برابر گسترش فولاد تبریز راضی هستم.   به گزارش خبرنگار ورزشی  مازنداسپرت، محمود شیعی درمورد تساوی یک بر یک پیکان برابر گسترش فولاد تبریز اظهار داشت: بازی قشنگی بود. با توجه به تعطیلی نیم فصل تیم‌ها برای بازگشت به شرایط خوب نیاز به زمان دارند. امروز هر […]

خبرگزاری فارس: شیعی: از عملکرد بازیکنان پیکان راضی‌ام/ برهانی خودش خواست جدا شود

مدیرعامل باشگاه پیکان گفت: از عملکرد بازیکنان پیکان در دیدار برابر گسترش فولاد تبریز راضی هستم.

 

به گزارش خبرنگار ورزشی  مازنداسپرت، محمود شیعی درمورد تساوی یک بر یک پیکان برابر گسترش فولاد تبریز اظهار داشت: بازی قشنگی بود. با توجه به تعطیلی نیم فصل تیم‌ها برای بازگشت به شرایط خوب نیاز به زمان دارند. امروز هر دو تیم بازی خوب و جوانمردانه‌ای انجام دادند. از عملکرد بازیکنان پیکان راضی هستم و امیدوارم در بازی‌های بعدی بتوانند نتایج بهتری کسب کنند. ،

وی ادامه داد: ما تاکنون دو بازیکن را جذب کرده‌ایم؛ یکی از آنها کریمی است که امروز بازی کرد و بازیکنان دوم هم مدافع راه آهن است که منتظر نظر نهایی جلالی هستیم تا او را جذب کنیم. اگر نیاز هم باشد یک بازیکن خارجی به ترکیب خود اضافه خواهیم کرد.

مدیرعامل باشگاه پیکان درخصوص جدایی منشا و حضورش در پرسپولیس خاطرنشان کرد: این موضوعات دیگر تکراری شده و بهتر است به آن نپردازید.

شیعی درخصوص جدایی آرش برهانی از پیکان تصریح کرد: آرش برهانی خودش با توجه به شرایطی که داشت درخواست کرد تا از پیکان جدا شود. وی تصمیم گرفت از پیکان جدا شود تا بتواند خود را آماده کند. برهانی بازیکن بزرگی است و برای او احترام خاصی قائل هستیم. امیدوارم برهانی در هر تیمی که حاضر می‌شود موفق باشد.

وی عنوان کرد: هدف‌مان این بود که امسال در لیگ بمانیم. صمیم داریم سال آینده در جمع چهار تیم برتر قرار بگیریم./فارس

پاسخی بگذارید