تاریخ: ۱۴:۴۲ :: ۱۳۹۵/۱۰/۲۳
نام نویسنده: sobhan

تیم بسکتبال پتروشیمی حساس ترین بازی هفته چهاردهم لیگ برتر را از دانشگاه آزاد برد.   به گزارش  مازنداسپرت، مسابقات هفته چهاردهم لیگ برتر بسکتبال  از ساعت ۱۵:۳۰ آغاز شد و در حساس ترین بازی هفته تیم‌های پتروشیمی بندرامام و دانشگاه آزاد در سالن اندیشه ماهشهر در حالی به مصاف هم رفتند که پیش از آغاز […]

خبرگزاری فارس: دوازدهمین برد پتروشیمی مقابل دانشگاه آزاد رقم خورد

تیم بسکتبال پتروشیمی حساس ترین بازی هفته چهاردهم لیگ برتر را از دانشگاه آزاد برد.

 

به گزارش  مازنداسپرت، مسابقات هفته چهاردهم لیگ برتر بسکتبال  از ساعت ۱۵:۳۰ آغاز شد و در حساس ترین بازی هفته تیم‌های پتروشیمی بندرامام و دانشگاه آزاد در سالن اندیشه ماهشهر در حالی به مصاف هم رفتند که پیش از آغاز مسابقه به دلیل درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی یا یک دقیقه سکوت آغاز شد.

در این مسابقه پتروشیمی بازی را برتر آغاز کرد و توانست نیمه نخست را ۳۸ بر ۲۷ به برتری برسد، اما در نیمه دوم و در ابتدا دانشگاه آزاد بازی را طوفانی آغاز کرد و اختلاف را به ۳ امتیاز رساند و حتی در آغاز کوارتر چهارم ۵۴ بر ۵۳  و ۵۶ بر ۵۵ پیشی گرفت، اما در ادامه کار پتروشیمی از افت شاگردان کوهیان استفاده کرد و اختلاف را به بیش از ۱۰ امتیاز رساند تا عملا شکست دانشگاه آزاد در ۴ دقیقه مانده رقم بخورد.

در ثانیه‌های پایانی نیز دانشگاهی‌ها تمام تلاش خود را برای کم کردن اختلاف انجام دادند، اما در نهایت ۷۳ بر ۶۶ نتیجه را به میزبان خود واگذار کرد.

پتروشیمی در همان نیمه اول جیمز وایت بازیکن خود را از دست داد و تا آخر بازی بدون او بازی کرد. این دوازدهمین برد پتروشیمی در فصل جاری بود.

در دیگر بازی تمام شده شهرداری کاشان مقابل میهمان خود نیروی زمینی ۸۵ بر ۷۴ به برتری رسید.

نیروی زمینی پس از چند هفته دو بازیکن ملی پوش خود یعنی ارسلان کاظمی و فرید اصلانی را در اختیار داشت.

دو مسابقه دیگر در جریان است و در آخرین بازی هم شیمیدر به مصاف شهرداری اراک می‌رود./فارس

پاسخی بگذارید