تاریخ: ۱۴:۳۹ :: ۱۳۹۵/۱۰/۲۳
نام نویسنده: sobhan

بازیکن تیم فوتبال پیکان گفت: در دیدار مقابل گسترش فولاد تبریز داور ۲ پنالتی برای ما نگرفت.   به گزارش خبرنگار ورزشی  مازنداسپرت، سیاوش یزدانی پس از تساوی یک بر یک تیمش برابر گسترش فولاد تبریز در مورد این بازی اظهارداشت: بازی خوبی بود اما متأسفانه ما شروع خوبی نداشتیم اما پس از آن پر توپ […]

خبرگزاری فارس: یزدانی: داور ۲ پنالتی برای پیکان نگرفت/ انگار در زمین خاکی بازی می‌کردیم!

بازیکن تیم فوتبال پیکان گفت: در دیدار مقابل گسترش فولاد تبریز داور ۲ پنالتی برای ما نگرفت.

 

به گزارش خبرنگار ورزشی  مازنداسپرت، سیاوش یزدانی پس از تساوی یک بر یک تیمش برابر گسترش فولاد تبریز در مورد این بازی اظهارداشت: بازی خوبی بود اما متأسفانه ما شروع خوبی نداشتیم اما پس از آن پر توپ و میدان مسلط شدیم.

وی ادامه داد: ۱۵ دقیقه ابتدایی عملکرد خوبی نداشتیم اما پس از آن ۷۵ دقیقه خوب ظاهر شدیم و می‌توانستیم پیروز شویم اما این اتفاق نیفتاد هرچند گسترش فولاد هم انصافاً خوب بازی کرد.

بازیکن تیم فوتبال پیکان در خصوص وضعیت چمن ورزشگاه شهر قدس عنوان کرد: نمی‌دانم چرا زمین اینگونه شده بود، انگار ما در زمین خاکی بازی می‌کردیم که این شرایط کار را برای هر دو تیم سخت کرده بود.

وی ادامه داد: در ۲ صحنه معتقدم که داور باید برای ما پنالتی می‌گرفت که اینگونه نشد، در یک صحنه خسوس دروازه‌بان گسترش در محوطه جریمه مرا هول داد که داور این صحنه را هم پنالتی نگرفت./فارس

پاسخی بگذارید