تاریخ: ۱۴:۳۵ :: ۱۳۹۵/۱۰/۲۳
نام نویسنده: sobhan

مربی تیم فوتبال پیکان گفت: اگر همه به این باور برسند می‌توانیم حتی سهمیه آسیا هم کسب کنیم.   به گزارش خبرنگار ورزشی  مازنداسپرت، کیانوش رحمتی، درخصوص تساوی یک بر یک پیکان برابر گسترش فولاد تبریز اظهار داشت: بازی خوبی بود. نیمه اول آنها خوب بودند، اما نیمه دوم همه چیز دست ما بود. وی درخصوص […]

خبرگزاری فارس: رحمتی: می‌توانیم سهمیه آسیا هم بگیریم/ چمن شهرقدس شرایط بازی روی زمین را نداشت

مربی تیم فوتبال پیکان گفت: اگر همه به این باور برسند می‌توانیم حتی سهمیه آسیا هم کسب کنیم.

 

به گزارش خبرنگار ورزشی  مازنداسپرت، کیانوش رحمتی، درخصوص تساوی یک بر یک پیکان برابر گسترش فولاد تبریز اظهار داشت: بازی خوبی بود. نیمه اول آنها خوب بودند، اما نیمه دوم همه چیز دست ما بود.

وی درخصوص عملکرد داور در این مسابقه گفت: داور اشتباه تاثیرگذار نداشت، اما سوت‌های زیادی زد و زیاد کارت داد درحالی که می‌توانست بازی را بهتر مدیریت کند.

رحمتی با اشاره به شرایط زمین چمن ورزشگاه شهر قدس عنوان کرد: زمین چمن ما در شهرقدس شرایط مناسبی برای فوتبال روی زمین نداشت.

مربی تیم فوتبال پیکان درخصوص بازی هفته آینده تیمش برابر صبای فم، گفت: صبا شرایط سختی دارد و چیزی برای از دست دادن ندارد، اما ما فقط به دنبال کسب ۳ امتیاز هستیم.

وی درمورد جایگاه نهایی پیکان در لیگ برتر، خاطرنشان کرد: دوست داریم در پایان فصل حداقل رتبه یک رقمی باشیم؛ می‌توانیم سهمیه آسیا هم کسب کنیم به شرطی که همه به این موضوع اعتقاد داشته باشند و به این باور برسند./فارس

پاسخی بگذارید