تاریخ: ۱۴:۳۶ :: ۱۳۹۴/۰۵/۲۶
نام نویسنده: sobhan

    برانکو ایوانکوویچ در شرایطی قرار دارد که به برد برابر ذوب آهن تحت هر شرایطی نیاز دارد و امیدوار است همچون یحیی گل محمدی بازگشتی باشکوه به لیگ برتر داشته باشد.       به گزارش مازنداسپرت“، برانکو ایوانکوویچ در حالی لیگ پانزدهم را آغاز کرده که تیم تحت هدایتش با کسب یک […]

 

 

برانکو ایوانکوویچ در شرایطی قرار دارد که به برد برابر ذوب آهن تحت هر شرایطی نیاز دارد و امیدوار است همچون یحیی گل محمدی بازگشتی باشکوه به لیگ برتر داشته باشد.

 

 

 

به گزارش مازنداسپرت“، برانکو ایوانکوویچ در حالی لیگ پانزدهم را آغاز کرده که تیم تحت هدایتش با کسب یک امتیاز در رده شانزدهم قرار دارد. این در حالی است که به زعم کارشناسان تیم برانکو بازی تماشاگرپسندی را به نمایش می گذارد و در این سه دیدار تنها از نظر اشتباهات فردی به مشکل خورده است.

برانکو ایوانکوویچ به سه امتیاز دیدار برابر ذوب آهن نیاز مبرم دارد و امیدوار است بتواند همچون ذوب و یحیی بازگشتی باشکوه به لیگ برتر داشته باشد. یحیی گل محمدی هم دو دیدار ابتدایی فصلش را بازنده شده بود و با توجه به شرایط استقلال، همه این تیم را برابر آبی پوشان بازنده می دانستند اما سرمربی باهوش ذوبی ها موفق شد استقلال را در آزادی به زانو در آورد و اینگونه عنوان برترین مربی هفته سوم را کسب کند.

برانکو به بازگشتی همچون یحیی گل محمدی نیاز دارد و باید دید این هفته موفق می شود سرمربی جوان ذوب آهن را شکست دهد و اینچنین با سه امتیاز شیرین برابر شاگردش در تیم ملی تیمش را به روزهای خوب امیدوار سازد یا اتفاق دیگری در پایان این دیدار می افتد.

 

منبع:ورزش۳

 

 

 

پاسخی بگذارید