تاریخ: ۱۴:۳۴ :: ۱۳۹۴/۰۵/۲۶
نام نویسنده: sobhan

فرزاد آشوبی قرار است در هفته چهارم از مسابقات لیگ‌برتر بعد از ۲ سال مقابل تیم سابقش استقلال قرار بگیرد.   به گزارش مازنداسپرت، آشوبی در مورد شکست مقابل ملوان گفت: ما روز خوبی نداشتیم و عملکردمان مطلوب نبود و نتیجه ای که به دست آمد می‌ توانست سنگین تر باشد. خوشبختانه اختلافمان بیشتر از […]

فرزاد آشوبی قرار است در هفته چهارم از مسابقات لیگ‌برتر بعد از ۲ سال مقابل تیم سابقش استقلال قرار بگیرد.

 

به گزارش مازنداسپرت، آشوبی در مورد شکست مقابل ملوان گفت: ما روز خوبی نداشتیم و عملکردمان مطلوب نبود و نتیجه ای که به دست آمد می‌ توانست سنگین تر باشد. خوشبختانه اختلافمان بیشتر از ۲ گل نبود ولی باید آن شکست را فراموش کنیم و روی دو بازی سخت با تیم های استقلال و ذوب‌آهن تمرکز کنیم تا بتوانیم امتیازات خوبی بگیریم.
او درباره اینکه بعد از چه مدت مقابل استقلال قرار می‌ گیرد ادامه داد: آخرین باری که جلوی استقلال بازی کردم با پیراهن راه‌آهن و دو سال پیش بود.
این بازیکن در پاسخ به این سوال که از بازی کردن مقابل استقلال چه حسی دارد گفت: حس خاصی ندارم. فوتبال و زندگی همین است و ممکن است زمانی در استقلال تهران باشی و زمان دیگر در استقلال اهواز خیلی دوست دارم مقابل استقلال عملکرد خوبی داشته باشم. البته برای من حریفان فرقی نمی‌ کنند، بازیکن باشگاه استقلال اهواز هستم و موظف می‌ دانم در هر تمرین و بازی با تمام وجود کار کنم و نه تنها جلوی استقلال.
آشوبی در پایان در مورد اینکه به نظرش قرعه سختی به تیمشان خورده یا نه افزود: به هر حال قرعه کشی همین است و قانون خاصی ندارد. برای همه تیم ها چنین شرایطی وجود دارد. هر تیمی هم هدف خاص خودش را دنبال می‌ کند. من به شخصه به آینده استقلال اهواز امیدوارم.

 

منبع:ورزش۳

پاسخی بگذارید