تاریخ: ۱۳:۲۹ :: ۱۳۹۴/۰۵/۲۶
نام نویسنده: sobhan

محسن بنگر در دو دیدار گذشته سرخپوشان از ترکیب پرسپولیس دور شده بود و به ترتیب جایش را به نورمحمدی و اومانیا داده بود، احتمالا در دیدار هفته چهارم به ترکیب باز خواهد گشت. به گزارش مازند اسپرت:محسن بنگر علیرغم اشتباهی که در دیدار هفته اول برابر پدیده داشت اما همچنان یکی از مطمئن ترین […]

محسن بنگر در دو دیدار گذشته سرخپوشان از ترکیب پرسپولیس دور شده بود و به ترتیب جایش را به نورمحمدی و اومانیا داده بود، احتمالا در دیدار هفته چهارم به ترکیب باز خواهد گشت.

به گزارش مازند اسپرت:محسن بنگر علیرغم اشتباهی که در دیدار هفته اول برابر پدیده داشت اما همچنان یکی از مطمئن ترین مدافعان پرسپولیس نشان داده و حضور او مطمئنا خط دفاعی این تیم به آرامش خواهد رساند. پرسپولیس در دو دیداری که محسن بنگر در ترکیب این تیم حضور نداشته برابر استقلال خوزستان و سپاهان ۶ گل دریافت کرده تا مشخص شود ضعف این تیم ربطی به محسن بنگر نداشته است.

البته با توجه به مصدومیت لوکا ماریچ که به دلیل مصدومیت قادر به همراهی سرخپوشان نیست، احتمالا محسن بنگر در دیدار برابر ذوب آهن این فرصت را خواهد داشت تا به ترکیب بازگردد. برانکو با توجه به مصدومیت ماریچ مجبور است در چهارمین دیدار این فصل هم ترکیب خط دفاعی تیمش را تغییر دهد و به نظر می رسد حاتمی، بنگر، اومانیا و رضاییان این بار توسط سرمربی کروات این تیم در لیگ امتحان شوند.

 

پاسخی بگذارید