تاریخ: ۶:۲۶ :: ۱۳۹۵/۱۰/۲۳
نام نویسنده: sobhan

سرمربی تیم فوتبال بارسلونا به رغم صعود تیمش در جام پادشاهی از عملکرد کلی تیمش رضایت ندارد. به گزارش مازنداسپرت ؛لوئیس انریکه سرمربی تحت فشار تیم فوتبال بارسلونا در نشست خبری خود از بازی خوب بازیکنانش گفت اما در کل رضایتی از این بازی نداشت. شاگردان لوئیس انریکه که در دیدار رفت با نتیجه ۲ […]

خبرگزاری فارس: انریکه: بازی خوبی بود، گل زدیم اما عالی نبودیم

سرمربی تیم فوتبال بارسلونا به رغم صعود تیمش در جام پادشاهی از عملکرد کلی تیمش رضایت ندارد.

به گزارش مازنداسپرت ؛لوئیس انریکه سرمربی تحت فشار تیم فوتبال بارسلونا در نشست خبری خود از بازی خوب بازیکنانش گفت اما در کل رضایتی از این بازی نداشت.

شاگردان لوئیس انریکه که در دیدار رفت با نتیجه ۲ بر یک مغلوب حریف شده بودند، در دیدار شب گذشته توانستند به لطف درخشش مثلث MSN، به پیروزی برسند و راهی مرحله بعد شوند.

انریکه گفت: بازی خوبی بود، گل زدیم اما عالی نبودیم، بازیکنان خیلی احساسی بازی کردند و ماجراهای مراسم فیفا کمی بر روحیه آنها اثر گذاشته بود. در هر حال خوشحالم که ستارگانم درخشیدند و باید برای بهتر بازی کردن، باز هم با هم همفکری داشته باشیم.

وی ادامه داد: بارسلونا مستحق بهترین‌ها است و باید اوج بگیرد، در لالیگا به صدر جدول خواهیم رسید و در اروپا طوری می‌درخشیم که دیگر هیچ رقیبی به فکر رقابت با ما نباشد./فارس

پاسخی بگذارید