تاریخ: ۱۷:۲۴ :: ۱۳۹۵/۱۰/۲۲
نام نویسنده: sobhan

سرمربی تیم فوتبال صبای قم، گفت: می‌خواستند از طریق زد و بند من را جا به جا کنند. اگر قرار باشد بروم این مسئله اصولی دارد اینطور با زد و بند کردن درست نیست. مقابل زد و بند ایستادم و حالشان را گرفتم. به گزارش مازنداسپرت ؛ صمد مرفاوی بعد از شکست دو بر یک تیمش […]

خبرگزاری فارس: مرفاوی: بادسیسه می‌خواستند در صبا تغییرات ایجاد کنند/مقابل‌شان ایستادم و حالشان را گرفتم!

سرمربی تیم فوتبال صبای قم، گفت: می‌خواستند از طریق زد و بند من را جا به جا کنند. اگر قرار باشد بروم این مسئله اصولی دارد اینطور با زد و بند کردن درست نیست. مقابل زد و بند ایستادم و حالشان را گرفتم.

به گزارش مازنداسپرت ؛ صمد مرفاوی بعد از شکست دو بر یک تیمش مقابل صنعت نفت آبادان، در نشست خبری، گفت: بچه‌های ما با توجه به بضاعتی که داریم خوب کار کردند. به گل رسیدیم اما از گلی که زدیم محافظت نکردیم. خوب بازی کردیم. صنعت نفت کمی عقب کار می‌کرد و روی دو سهل‌انگاری و اشتباه فردی گل خوردیم. 

وی افزود: روی عدم پوشش در عرض دو گل خوردیم. عملکردمان خوب بود. حریف تیمی نبود که بخواهد برنده باشد. در فوتبال پاس داده می‌شود اما اگر موقعیت درست نکنید فایده‌ای ندارد. البته به صنعت نفت تبریک می‌گویم با اوت یا هر اتفاق دیگری برنده شدند اما ما هم می‌توانستیم امتیاز بگیریم. بضاعت ما همین است به جای اینکه تقویت شویم چند بازیکن از دست دادیم. کریم اسلامی را از دست دادیم و نتوانستیم کسی را جای او را جذب کنیم. شرایط ما این است و هر چه این مسئله را بیان می‌کنیم هیچکسی نمی‌خواهد برای این تیم کار کند. دست تنها هستیم.

مرفاوی در ادامه تأکید کرد: در دیدار مقابل صنعت نفت بهتر از گذشته بودیم اما مثل دیدار مقابل استقلال خوزستان در دقایق آخر گل خوردیم. امروز هم روی کم تجربگی برخی نفرات بازنده شدیم. وقتی یک تیم شرایط مالی، ساختار و امکانات درستی ندارد طبیعی است که یک جای کارش بلنگد. دچار این مشکلات شدیم باید فکری در این راستا کرد. کارمان را پیش بردیم اما نیاز به تقویت داریم. فوتبال با کسی شوخی ندارد و به کسی رحم نمی‌کند چه مرفاوی باشد و چه مورینیو و گودیولا شرایط همین است. مشکلات زیادی داریم. نمی‌خواهیم باخت را گردن مشکلات بیاندازیم کارمان را کردیم اما یکجا کم می‌آورید.

وی در مورد اینکه آیا این نتیجه روی آینده کاری‌اش تاثیر دارد، خاطرنشان کرد: یکبار آمدم بازیکنان را جمع کردم و گفتم وضعیت باشگاه این است. دروغ که نمی‌توانم بگویم. خدا را شکر یک آب باریکه‌ای هست و این شرایط بهتر از این است که بخواهیم در خانه بنشینیم. چند بازیکن که می‌خواستیم دادند رفت و چند نفری که می‌خواستیم جذب نشد. به بازیکنان گفتیم این مشکلات به وجود آمده و گفتیم شاید از حرف‌هایی که می‌زنیم کسی خوشش نیاید. از بازیکنان خداحافظی کردم وگفتم فعلا می‌روم از در بیرون نیامده گفتند مرفاوی استعفا داده و فلانی سرمربی شده است. به خانه رسیدم به من گفتند استعفا دادی؟ که از این مسئله متعجب شدم. این مسئله را نه مدیرعامل و نه شخص دیگری تائید نکرد. فهمیدیم این مسئله دسیسه بود و می‌خواستند از طریق فضای مجازی تغییراتی را به وجود بیاورند.

سرمربی صبا یادآور شد: مقابل این دسیسه ایستادم. می‌توانستم بروم چرا که در این شرایط راحت تر بودم. این تیم بدهکار است و در نقل و انتقالات مشکل دارد. به آقایان ثابت کردم هر وقت دلم بخواهد می‌روم و نمی‌توانید با دسیسه کسی را بردارید. باید جلوی زد و بند را می‌گرفتم. می‌خواستند از طریق زد و بند من را جا به جا کنند. اگر قرار باشد بروم این مسئله اصولی دارد اینطور با زد و بند کردن درست نیست. مقابل زد و بند ایستادم و حالشان را گرفتم. حالا باشگاه می‌خواهد من را برکنار کند این اقدام را انجام دهد اگر هم می‌خواهند  استعفا بدهم این کار را می‌کنم.

مرفاوی در مورد اینکه آیا این مسائل از سوی باشگاه مطرح شده است،‌ اظهار داشت:‌ خیر این مسئله از بیرون باشگاه بود. افرادی هستند که در بیرون می‌خواهند افراد را جا به جا کنند.

وی در پایان در مورد مشکلات مالی صبا، عنوان کرد: باشگاه صبا به ما گفت قصد تیم‌داری دارد. دیگر من باید چه کنم. استانداری قول داده تا هفته آینده مبلغی به باشگاه واریز کند. بازیکنان تمام زحمت خود را کشیدند و آبروداری کردند. اتفاقات فوتبال به من و گنده‌تر از من رحم نمی‌کند. این پیروزی مبارک صنعت نفت‌ آبادان باشد./فارس

پاسخی بگذارید