تاریخ: ۱۶:۳۷ :: ۱۳۹۵/۱۰/۲۲
نام نویسنده: sobhan

مربی تیم فوتبال استقلال خوزستان، گفت: بازیکنانی که در نیم فصل جذب کردیم، می‌توانند نقاط ضعف ما را برطرف کنند. به گزارش مازنداسپرت ؛ سیروس نعمتی‌نژاد در نشست خبری قبل از دیدار مقابل تراکتورسازی در هفته شانزدهم لیگ برتر، گفت: جا دارد درگذشت اکبر رفسنجانی را به رهبر معظم انقلاب، خانواده رفسنجانی و ملت ایران تسلیت […]

خبرگزاری فارس: نعمتی‌نژاد: بازیکنان جدید در برطرف کردن نقاط ضعف به ما کمک کردند

مربی تیم فوتبال استقلال خوزستان، گفت: بازیکنانی که در نیم فصل جذب کردیم، می‌توانند نقاط ضعف ما را برطرف کنند.

به گزارش مازنداسپرت ؛ سیروس نعمتی‌نژاد در نشست خبری قبل از دیدار مقابل تراکتورسازی در هفته شانزدهم لیگ برتر، گفت: جا دارد درگذشت اکبر رفسنجانی را به رهبر معظم انقلاب، خانواده رفسنجانی و ملت ایران تسلیت بگویم. فردا بازی بسیار سختی داریم. تراکتورسازی یکی از بهترین‌ تیم‌های ایران است روی نقاط ضعف و قوت حریف کار کردیم. هفته بسیار خوبی داشتیم. کارمان را به خوبی دنبال کردیم و آماده دیدار مقابل تراکتورسازی هستیم.

وی افزود: آرش افشین، مصطفی ماهی و نانگ را جذب کردیم. این بازیکنان می‌توانند در فصل جاری به ما کمک کنند و نقاط ضعف را کمک کنند. خوشبختانه بازیکنان ما آماده و سرحال هستند و در بازی فردا غایبی نداریم.

مربی استقلال خوزستان در ادامه یادآور شد: در نیم فصل اول با مشکلاتی کار را دنبال کردیم. مشکلات ما در حال رفع شدن است. به همین خاطر بازیکنان مصمم هستند تا در نیم فصل دوم کارمان را با قدرت بیشتری دنبال کنیم. ابوالفضل علایی و عقیل کعبی را داریم. کعبی بازیکن دو پسته است و در دفاع راست و چپ برایمان بازی می‌کند مشکلی از بابت این پست نداریم.

وی افزود: مشکلات بازیکنان تا حدودی حل شده است. جا دارد از استاندار و سایر مسئولان تشکر کنم. امیدوارم با حل مشکلاتمان در نیم فصل دوم و در لیگ قهرمانان‌آسیا نماینده خوبی برای فوتبال ایران باشیم./فارس

پاسخی بگذارید